Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Strakonice s.r.o. Jiný

Klobouk dolů před ochotou a trpělivostí paní doktorky Pilné. Stejně tak odbornost na 5 . Přeplněnou čekárnu zvládne i na úkor svého volna.

Vynikající lékařka,velmi pečlivá, lidská a citlivá ke svým pacientům.Takový lékaři by měli být všichni.Kubešová M.

Paní doktorka je velmi pracovitá,ochotná a odborně velmi zdatná

Paní doktorka Pilná je lékařka,kterých je opravdu málo,velice pečlivá,obětavá a lidská,to jsou vlastnosti,které některým lékařům chybí! Chodím k ní už hezkých pár let a rozhodně bych neměnila.

Dobrý den
Je mi 60.let,paní doktorku Pilnou znám velice dobře,mnoho let.Je to lékař na svém místě,přesvědčil jsem se za ty léta co ji navštěvuji.
Co se týče mé osoby,takových lékařů by mělo být více.

Josef TALIÁN STRAKONICE

Nejlepší paní doktorka.

Paní doktorka MUDr.Pilná je zlatý člověk, nelze si přát lepšího praktického lékaře.
Hodně pacientů, kteří byli zaregistrováni u jiných lékařů ve Strak. , tak se chtějí přeregistrovat k paní doktorce Pilné-právě pro její lidské vlastnosti.
Dávám však za pravdu pisateli, který se zmiňuje o její sestře v ordinaci.
Měla by si uvědomit, že musí zachovávat povinnou mlčenlivost o všech skutečnostech, které se doví při výkonu svého povolání o pacientech.Od své známé jsem se dozvěděla,jak vykládala pacientovi v předpokoji , kde má pracovnu tato sestra, zdravotní a soukromé informace o jednom našem společném známém.Vůbec si neuvědomovala, že to slyší další pacient/seděli jsme v předpokoji na pohovce dva/, který neměl být o těchto záležitostech v žádném případě informován.
Paní doktorka by měla sestřičku ve své ordinaci důrazně upozornit, že není možné vynášet citlivé informace o pacientech. Mohla by jí taky hrozit žaloba .Asi jí nic neříká Zákon na ochranu utajovaných skutečností.
Jinak na paní doktorku mohu pět jenom chválu.

Praktická lékařka paní MUDr.Pilná Drahomíra je vskutku lékař na svém místě.
Velice ochotná a laskavá k pacientům, nechybí jí sociální cítění a vždy se snaží nemocnému pomoci,ať už odbornou radou, doporučením k jinému odborníkovi, či sama hledá způsoby dalšího vyšetření a objasnění potíží pacienta.
Jsem přesvědčena, že můj názor není ojedinělý.
Grofová A.

Vynikající lékařka výborný prístup k pacientum.Profesně vynikající ,všem vřele doporučuji.

Skvělá,příjemná a po odborné stránce super lékařka.