MUDr. Drahomíra Mikulenková

Zubař Více

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický zubní lékař
1. máje 823, Rožnov pod Radhoštěm

Nepříjemné vystupování. O pacientovi na křesle mluví se sestrou, jako kdyby tam ani nebyl. Pacienta neustále napomíná, peskuje. Ví sama nejlépe, co všechno pacient dělá špatně a dává mu to najevo. Pokud se pacient ozve a brání se, neposlouchá ho. Na druhou stranu je však pečlivá a snaží se být co do vybavení ordinace přístroji na úrovni. Kdyby ubrala ze své okázalé nadřazenosti a vyvarovala se nevhodných komentářů, bylo by to i pro ni prospěšné. Začínám se poohlížet i jinde.

K paní Mikulenkové chodím přes 20let a jsem spokojená s jejím ošetřením i s jejím
chováním.Vždy je ochotná mi odpovědět na každou otázku týkající se např. ústní hygieny,mezizubních kartáčků.Pokaždé mi vysvětlí co bude dělat(pokud je to složitější úkon)a já přestanu mít strach,protože vím do čeho jdu.Jen ona mě odnaučila bát se zubního ošetření(mám od mala velmi špatné zuby).Paní Mikulenková je určitě odborník. Zdeňka.

Precizní to ona je, ale když mi převrtala a přeplombovala půl roku spravené zuby ( od ní ), bylo načase se zamyslet, proč má práznou čekárnu.

Nedobré vystupování, chování s 26ti letým člověkem jako s děckem mi přišlo nevhodné. Odcházím od ní a hledám nového stomatologa.

Pani doktorka byla mila a velemi profesionalni. Muj problem vyresila k me spokojenosti.

K paní doktorce chodím uz velmi dlouho. A uz si ani nepamatuju , kdy mi naposledy neco vrtala. Naucila me spravne si cistit zuby a zatim se to vyplaci :).

S prací paní doktorky jsem moc spokojena. Velmi mi pomohla.

Včera mi to vzalo jen polovinu hodnocení.Mělo tam stát nic horšího jsem nezažil v podání té bolesti zubů co jsem zažil.Paní doktorka mi pomohla i když to moc bolelo.Ted už je vše ok.Pacient z valašska

Velmi zkušená a precizní lékařka. Zbavila mě strachu ze zubního ošetření, bolest jsem u ní v ordinaci ještě nezažil. Se všemi zákroky jsem maximalně spokojen, po dlouhem hledání dobrého zubaře(a skutečného odborníka) spravná volba. Mohu jen doporučit