MUDr. Dobroslav Koutník

Osvobozených politic. vězňů 572, Benátky nad Jizerou

Zahradní 617, Dolní Bousov

U stadionu 1233, Mladá Boleslav

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Pan doktor je velice milý. Prohlídky jsou bezbolestné a vyšetření probíhá v klidné atmosféře. Jediné menší mínus vidím v přílišné propagaci hormonální antikoncepce.

Umístění: Gynekologická ambulance Vysetreni

K panu doktorovi chodim 18 let,porodila jsem dve zdrave deti,vse bylo naprosto bez problemu.Az do lonska.Byla jsem na prevenci,pan doktor je jeden z mala gynekologu,kteri pohmatě prohlizi prsa.Mela jsem tam bouli.Dostala jsem zadanku na sono,at se nejak objednam a mavl rukou a ze to nic nebude.Omyl.Byl to nador.Jenze jsem si na sono musela pockat tri mesice.Nezazlivam mu,ze to nepoznal,ale mel zvednout telefon a objednat me na utz okamzite.Je mi 34,jsem na materske a taky jsem tohle laxni jednani nemusela prezit.

Pan doktor Koutník je velice PEČLIVÝ lékař, když jsem byla těhotná a něco u mě nebylo stoprocentně v pořádku, spíše nechal udělat pár testů navíc, než aby něco podcenil. Sestřičky jsou skvělé, vždycky hrozně milé, musím pochválit jejich vstřícnost a lidskost. Je i velice příjemné být oslovován křestním jménem. I přesto, že už žiji 50 km od MB a v těhotenství jsem byla u gynekologa často, vyplatilo se mi do této ordinace dojíždět. Jestli od p. Koutníka budu kvůli vzdálenosti jednou muset odejít, bude mi to velice líto. Doporučuji!

pan doktor Koutník, je skvělý člověk a i lékař, kdyby byly všichni takový jako on, to by nám bylo krásně.Porodila jsem dvě děti a těhotenstvím mě pan doktor provedl úžasně, vše mi vysvětloval o všem se mnou mluvil o jeho odborné dokonalosti se nedá pochybovat. Vstřícné jednání.. Neměnila bych ho nikdy... A sestřičky, skvělé.... Klidně panu doktorovi svěřím do péče i svou dceru, až to bude aktuální.... Jste nejlepší lékař jakého znám, zůstaňte prosím takový jaký jste....Katka B.

:-) neni nad to mit tak pecliveho,laskaveho a svedomiteho gynekologa. K tomuto lekari chodim jiz 20 let.Zensky vite jak to je kazda,kazda zena je jina (jak fyzicky tak psychicky) tudiz soudim ze individualni pristup je jiste na miste.a profesionalita celeho tymu (=lekar+sestricky) je zde v souhre...cili super!!!
asi si rikate proc sama superlativa...no proc? pred peti lety zachranil zivot me,synkovi a tak trochu vlastne i otci Vojtiska. Takze proto...!!!!zavcasu mel podezdreni, ze by se v nasem pripade mohlo jednat o cukrovku (tehotenskou) a sup poslal me rovnou do Prahy na vysetreni (k Apolinari),bohuzel mel pravdu,chvilku jsem byla jen na diete,ale asi od 5 mesice tehotenstvi jsem se musela naucit pichat a davkovat si inzulin sama. Musim nakonec dodat ze mam jiz 11rok invalidni duchod trpim schizoafektivni psychozou smisenym typem takze mam zmeny nalad ve smyslu depresi a manii.No tak proto si myslim co si myslim o tomto tymu lekare a sestricek.
Vam vsem co cekate potomka drzim palce a zdravim i do ordinace.:-)...

Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit. Vždy poradí, profesionalita sestřiček. Určitě budu doporučovat dále. Již bych neměnila.

Mám svého lékaře, ale z důvodu přestěhování s manželem do blízkosti Benátek a těhotenství jsem se přihlásila do ordinace. Načež mi bylo sděleno co a jaké vyšetření mám mít, přitom máme v rodině štítnou žlázu tak jsem šla na vyšetření a pan dr mí řekl že to není potřeba pokud to nemají mí rodiče, ale mají to moje babičky obě dvě tak jenom upozorním , že to v genetice přeskočí generaci tak proto jsem šla na vyšetření. Při zavolání do ordinace mi sestra sdělila, že lékař je zaneprázdněn a já se svým akutním broblemem musím jít do lékárny a přijít až v pátek tak fajn. V lékárně mi řekla lékárnice, že je to v těhotenství nesmím a dala mi jiný lék a až u lékaře jsem dostala přednášku, že sestra chybu neudělala a lékárnice je hloupá. Lékař mi více méně jen straší s vahou přitom jsem na vaze přibrala z důvodu otoků a vyšším stadiem těhotenství. Nebo že dítě se ještě neotočilo hlavičkou dolů a setra také velmi příjemná. Ne děkuji ale po těhotenství se vracím ke svému gynekologovi který je příjemný a ordinace či prohlídky jsou vždy v k intimitě pacienta.Svou dceru bych k němu neposlala ani kdyby to byl poslední lékař.Já si užila skušenost kdy mohu říct miluji Moravu a lidi jsou více milejší.

Nemám žádné připomínky k odbornosti, ani k práci lékaře či sestřiček. Jediné, co mi opravdu moc vadí, je čekací doba v čekárně i přesto, že jsem objednaná na konkrétní hodinu (minutu). Chodím jen na preventivní prohlídky, takže jednou za rok, ale ještě nikdy jsem nešla na řadu v době, kdy jsem byla objednaná.

Naprosto nedoporučuji, byla jsem u něj v osmnácti letech, poprvé, nervózní a jak doktor tak sestřička na mě z obou stran spustili neuvěřitelnou nátlakovou akci, abych si nechala předepsat hormonální antikoncepci, pan doktor mi dokonce řekl, že dneska ty mladý holky chodí na diskotéku a mají nechráněný sex a když se něco stane (otěhotním) tak to bude muset řešit on! Od sestřičky jsem si zase vyslechla, jaké mám hrozné akné a jak mi to pomůže. Nechala jsem se přemluvit a začala jsem mít neuvěřitelné migrény a další problémy, ale to už se mnou najednou nikdo moc řešit nechtěl. Pak jsem tam byla podruhé a naposled, kdy na mě sestřička doslova křičela ať se uvolním a ještě týden potom mě bolelo břicho.

K tomuto panu doktorovi už nikdy více!!! Byla jsem poprvé těhotná a absolutně se mi nevěnoval a ztratily jsme našeho chlapečka :( ! Jak zde píše i jiná pacientka, monitor na mě neotočil, o miminku se mnou vůbec nemluvil, pokud jsem se sama nezeptala, ultrazvuk proběhl 10 vteřin a dost, víc toho vědět nepotřeboval ve 24 tt, na další kontrole už ale bohužel viděl, že náš syn nemá šanci na život!!!! Na vyšetřeních u dalších lékařů kam nás poslal nám řekli, že to muselo být vidět dřív, min.na poslední kontrole 24tt, kdyby se věnoval práci pořádně tak nemusel nic zanedbat!!! Toho to doktora já už v životě nechci vidět a doufám, že už se tohle žádné mamince u něj nestane! ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!