Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čs. armády 1076, Ústí nad Orlicí
Orlickoústecká nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

naprosto skvělý přístup i vyšetření, předání informací, vysvětlení mých dotazů
absolutní spokojenost

S
Ověřeny pacient

První kontakt jsem zažila na oper. sále ( když jsem mu ve službě asistovala) Jeho přístup k ženskému tělu ( které je v narokze) mě docela zdrtil. Po letech druhý kontakt byl telefonický nabízela jsem spolupráci ohlledně pomůcky k posilování pánevního dna MediLady - odmítnutí bylo velmi kategorické . ( prevence inkontinence pomocí posilování s touto pomůckou je dnes již nepochybná ) Beru ,může mít na toto opačný názor .Vím že prosadit něco nového není lehké. V unoru 2014 se v UO -porodnici narodil můj první vnouček. Tady patří mé obrovské díky . Miminko vůdec nebylo od matky vzdáleno . otec mohl zůstat až do druhého dne ,já mohla 2x navštívit . Miminko bylo klidňoučké a spokojené , matka se rozkojila a je nesmírně šťastná.Tak to má být a já moc a moc děkuji
panu primaři Zakálovi a celému týmu v Orlickoústecké nemocnici Dr.Sňa Hlavová -urolog ambul. specialista

M
Ověřeny pacient

Dobrý den,
setkala jsme se s vysoce odborným, profesionálním přístupem včetně velmi pozitivního lidského jednání. Doporučení jsem dostala od svého gynekologa a po vyšetření a následném ultrazvuku stanovil jinou diagnózu než s jako jsem přišla. Velmi se cením jeho otevřeného přístupu, srozumitelné komunikace a hlavně obrovské profesionality, kdy sám nabídl léčení na specializovaném onko gynekologickém centru. Málokdy jsem se setkala s přístupem kdy se objektivně ocení možnosti "okresní" ( byť velmi dobré ) a specializovaného centra.

N
Ověřeny pacient

lékař sice asi schopný, ale odradí jeho chování, pozve vás do ordinace, nepozdraví, skoro máte pocit, že obtěžujete

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Pan primář působí velmi nesympaticky,arogantně a celkově jeho přístup je velmi chladný a nedej bože,že se Vám něco nelíbí a ohradíte se,to Vás "sjede" jako malou holku... Ale zase je pravda,že léčit umí,jen postrádá velkou dávku lidskosti... Toť můj osobní názor..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Š
Ověřeny pacient

Již od mala mám mnoho gynekologických problémů, pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Pokaždé mě v ordinaci přivítal s úsměvem, vyslechl mě, počínal si klidně, zkušeně a naprosto profesionálně. Vždy jsme našli vhodné řešení, nebylo to někdy sice na poprvé, ale pan doktor je otevřený mnoha možnostem. Mám s ním velmi dobrou zkušenost a již bych neměnila. (gynekologů jsem vystřídala již více, ale až s tímto jsem naprosto spokojená)

N
Ověřeny pacient

Pro hrozící předčasný porod jsem byla hospitalizována v UO nemocnici po delší čas. Přístup pana přimáře byl v lepším případě chladný a nelidský, v horších dnech člověka větami typu, že si za všechno můžete sama, dost deprimující. Po pět dní jsem velmi špatně cítila pohyby, dvě vizity z toho vedl on a problém zlehčoval. "Natočili" mě až pátý den, kdy se přišlo na to, že to opravdu není v pořádku. Při řešení, co se mnou, nebyl cítit žádný zájem, jistota, spoluúčast a až na manželovo naléhání se rozhodlo, že mě pošlou na Pardubic. Tam nikdo nechápal, jak mě s tak špatnými výsledky mohli nechat tak dlouho ležet, aniž by cokoli vyšetřili. Syn se narodil sice předčasně, ale zdravý, pokud bych déle zůstala v UO, nemuselo to tak vůbec skončit. Takže za mě jednoznačně palce dolů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti