Dr.

verifiedCreated with Sketch.

Zubař

16 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

Ordinace disponuje panoramatickým rentgenem. Pro online objednáni naskenujte QR kod Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• M

Mám na pana Dr. Šilova jen chválu. Před mnoha lety mi doslova zachránil život mezi vánočními svátky. Sloužil a protože to mám daleko a žádný autobus nejel, dokonce na mě po telefonické domluvě počkal a pomohl mi od obrovské bolesti. Od té doby k němu chodím a jsem nadmíru spokojená. Na preventivní prohlídky upozorňuje sms-kami. Dnes, kdy jsem se chtěla jen podívat, kdy ošetřuje bolesti jsem se setkala s perfektní službou se objednat přez tyto stránky a jdu hned zítra v čase, který jsem si sama určila, SKVĚLÉ.

• Musím napsat bohužel špatnou recenzi.Od doby co jsem byla u tohohle pana doktora,se bojím zubařů. Tenkrát jsem měla hodně bolavý zub a řekla jsem mu ať mi to radši uspí-že mě to bude bolet.Pan doktor i přes to,že jsem mu to řekla,mi pověděl,že prý to první zkusíme bez injekce.Samozřejmě mi zajel do nervu a to byla šílená bolest.Divil se,že jsem ho s prominutím málem nakopla(reflex od bolesti). Díval se na mě jak kdybych něco provedla a to jsem se mu omluvila.Byla jeho vina že mě rovnou zub neumrtvil když jsem ho o to žádala.Navíc mi pak plomba od něj doma vypadla a opravovaný zub od něj se rozpadl.
    Bohužel jsem musela k zubaři dnes znovu a to jsem se musela pořádně přemlouvat,protože jsem se od minulé návštěvy bála.Zvolila jsem ovšem podle referencí Stomatologické centrum p.F. a jsem s nimi nad míru spokojena.K tomuto zubaři už nikdy více!

Dimitrios Šilov2016-10-28

Dobrý den a děkuji za váš názor, jelikož je anonymní, nemůžu ho považovat za seriózní a adekvátni.

• Pan Dimitrios Šilov je velmi sikovny-peclivy,nejlepsi zubar co znam,za me velka chvala! Velmi dobra kumunikace co se tyce objednani,nejdelsi dobu co jsem cekal v cekarne byla 5min.ne jako u jinych klidne 30min.a dele.Jsem velmi rad,ze jsem konecne nasel vyborneho zubare a co se tyce sestricky,tam nejde take nic vytknout.

• Best dentist in the Czech Republic, a perfect order, very good access to the patient. Very good dentist! Luděk Sládek

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S ošetřením u pana doktora jsem byla velmi spokojena.Vysvětlil mi postup ošetření a snažil se, aby bylo pro mne co nejméně bolestivé.Malé výhrady bych měla pouze k prostředí ordinace.I lidé v čekárně lékaře chválili.

• M

vyborny ,velmi sikovny stomatolog,my jezime az z Nemecka 500km...
    Viele Gruesse aus Deutschland, ich habe zwei Implantate einsetzen lassen und bin in allen Deteils vollstens Zufrieden. Kann ich nur weiterempfehlen.
    Gonera

• Doporučujeme pana doktora Šilova!!!!! Moc šikovný!!!!!!!!!!!!!Jezdíme s celou rodinou až z Plzně!!!!!!!

• Velmi šikovný a pečlivý, navíc příjemný ... Nezklamal, naopak jsem ráda, že máme v Mariánských Lázních opravdu dobrého zubaře. Rozhodně doporučuji :)

• A

Zdravim,dnes jsem byla poprve a klobouk dolu,ta ochota,komunikace a pro me i podpora sestricky.Max spokojena priste beru i syna jen tak dal at se dari vrele doporucuji DALE jeste jednou dekuji s pozdravem A.Novackova

• P

Dobrý den mohu pana zubaře velmi doporučit naše dcery chodí k němu od té doby co jsou u něj se už zubaře nebojí strašně hodný a zlatý i sestřička s pozdravem pazderová

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Ordinace disponuje panoramatickým rentgenem.
    Pro online objednáni naskenujte QR kod

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy