Skřivánčí 37, Aš
Stomatologie Aš

Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
354 69.....

Běžný termín

Preventivní prohlídky

Ordinace disponuje panoramatickým rentgenem.
Pro online objednáni naskenujte QR kod

Preventivní prohlídky

Skřivánčí 37,

Cena není uvedená

Stomatologie Aš

Mám na pana Dr. Šilova jen chválu. Před mnoha lety mi doslova zachránil život mezi vánočními svátky. Sloužil a protože to mám daleko a žádný autobus nejel, dokonce na mě po telefonické domluvě počkal a pomohl mi od obrovské bolesti. Od té doby k němu chodím a jsem nadmíru spokojená. Na preventivní prohlídky upozorňuje sms-kami. Dnes, kdy jsem se chtěla jen podívat, kdy ošetřuje bolesti jsem se setkala s perfektní službou se objednat přez tyto stránky a jdu hned zítra v čase, který jsem si sama určila, SKVĚLÉ.

Musím napsat bohužel špatnou recenzi.Od doby co jsem byla u tohohle pana doktora,se bojím zubařů. Tenkrát jsem měla hodně bolavý zub a řekla jsem mu ať mi to radši uspí-že mě to bude bolet.Pan doktor i přes to,že jsem mu to řekla,mi pověděl,že prý to první zkusíme bez injekce.Samozřejmě mi zajel do nervu a to byla šílená bolest.Divil se,že jsem ho s prominutím málem nakopla(reflex od bolesti). Díval se na mě jak kdybych něco provedla a to jsem se mu omluvila.Byla jeho vina že mě rovnou zub neumrtvil když jsem ho o to žádala.Navíc mi pak plomba od něj doma vypadla a opravovaný zub od něj se rozpadl.
Bohužel jsem musela k zubaři dnes znovu a to jsem se musela pořádně přemlouvat,protože jsem se od minulé návštěvy bála.Zvolila jsem ovšem podle referencí Stomatologické centrum p.F. a jsem s nimi nad míru spokojena.K tomuto zubaři už nikdy více!

Dr. Dimitrios Šilov

Dobrý den a děkuji za váš názor, jelikož je anonymní, nemůžu ho považovat za seriózní a adekvátni.

Pan Dimitrios Šilov je velmi sikovny-peclivy,nejlepsi zubar co znam,za me velka chvala! Velmi dobra kumunikace co se tyce objednani,nejdelsi dobu co jsem cekal v cekarne byla 5min.ne jako u jinych klidne 30min.a dele.Jsem velmi rad,ze jsem konecne nasel vyborneho zubare a co se tyce sestricky,tam nejde take nic vytknout.

Best dentist in the Czech Republic, a perfect order, very good access to the patient. Very good dentist! Luděk Sládek

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S ošetřením u pana doktora jsem byla velmi spokojena.Vysvětlil mi postup ošetření a snažil se, aby bylo pro mne co nejméně bolestivé.Malé výhrady bych měla pouze k prostředí ordinace.I lidé v čekárně lékaře chválili.

vyborny ,velmi sikovny stomatolog,my jezime az z Nemecka 500km...
Viele Gruesse aus Deutschland, ich habe zwei Implantate einsetzen lassen und bin in allen Deteils vollstens Zufrieden. Kann ich nur weiterempfehlen.
Gonera

Doporučujeme pana doktora Šilova!!!!! Moc šikovný!!!!!!!!!!!!!Jezdíme s celou rodinou až z Plzně!!!!!!!

Velmi šikovný a pečlivý, navíc příjemný ... Nezklamal, naopak jsem ráda, že máme v Mariánských Lázních opravdu dobrého zubaře. Rozhodně doporučuji :)

Zdravim,dnes jsem byla poprve a klobouk dolu,ta ochota,komunikace a pro me i podpora sestricky.Max spokojena priste beru i syna jen tak dal at se dari vrele doporucuji DALE jeste jednou dekuji s pozdravem A.Novackova

Dobrý den mohu pana zubaře velmi doporučit naše dcery chodí k němu od té doby co jsou u něj se už zubaře nebojí strašně hodný a zlatý i sestřička s pozdravem pazderová

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám problém zo zubami lepšie povedané mala som nehodu a vybila som si predné zuby a mam strach ísť k zubárovi neviem čo mám robiť :-(

Dobrý den, vás dotaz dorazil ke mne teprve dnes, nevím jak dávno se vám stala nehoda, ale na zuby rozhodne musíme podívat se. Zavolejte prosím do ordinace.

Dr. Dimitrios Šilov

• Již mám indikováno, že poslední zuby je nutné vytrnout. Potřebovala bych vědět kolik bude extrakce stát (pojištnecVZP). Lze vytrhnout vše najednou (horní 5 korunek,1kořen, dolní 3 korunky, 4 zuby,1 kořen)? Jsem nyní ve velmi těžké osobní situaci,po 34 letech těžké nemoci mi zemřel manžel, o kterého jsem se starala. Nechci nikam chodit,nemám cíl,nemám pro koho žít a tak si říkám zda to ještě stojí za to. A myslím, že mne ani nikdo nebude chtít vzít.. Pokud lze, prosím o nezveřejfnění. Děkuji

Dobrý den, pokud vás chrup není v dobrém stavu, tak rozhodne je lepší nějakým spusobem to řešit. Je to vaše zdraví. V případě že budete potřebovat vytrhnuté nějaké zuby, tak to hradí kompletně pojišťovna. Kolik zubu bude vytrhnuté najednou nejde říct, záleží na situace.

Dr. Dimitrios Šilov

Ordinace disponuje panoramatickým rentgenem.
Pro online objednáni naskenujte QR kod

• zubní kaz