Dr.

Zubař Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 283 návštěv profilu během posledních 30 dní

Ordinace disponuje panoramatickým rentgenem. Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dotaz na ceník výkonů

Dobrý den, ráda bych se u Vás zaregistrovala (na ČSK) jsem se dočetla, že příjímáte nové pacienty a že máte uzavřenou smlouvu s VZP. Máte také samé pozitivní ohlasy. Můj dotaz zní, máte někde k nahlédnutí ceník Vašich služeb- myslím na internetových stránkách. Nerada bych ztrácela jak Váš čas, tak svůj… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dimitrios Šilov

Dobrý den, internetové stránky zatím nejsou funkční ( mají byt hotové do konce roku) tak že ceník na internetu nemáme. Pokud nejste z Aše, tak na dotaz můžu je vám poslat mailem.

• Přijmete noveho pacienta?

Dobry den,priznavam rovnou ze muj chrup je v katastrofalnim stavu a bude na nem dost prace ( ( chybi zuby atd..).Konecne jsem se odhodlal celou situaci resit,a hledam zubniho lekare,ktery bude mit se mnou trpelivost,jelikoz i ma prace mi dovoli navstevy lekare jednou za dva tydny.Jsem z Chebu,takze to… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dimitrios Šilov

Dobrý den, můžete se objednat telefonicky na kontrolu. Podíváme se na Váš chrup

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Ordinace disponuje panoramatickým rentgenem.

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

Mám na pana Dr. Šilova jen chválu. Před mnoha lety mi doslova zachránil život mezi vánočními svátky. Sloužil a protože to mám daleko a žádný autobus nejel, dokonce na mě po telefonické domluvě počkal a pomohl mi od obrovské bolesti. Od té doby k němu chodím a jsem nadmíru spokojená. Na preventivní prohlídky upozorňuje sms-kami. Dnes, kdy jsem se chtěla jen podívat, kdy ošetřuje bolesti jsem se setkala s perfektní službou se objednat přez tyto stránky a jdu hned zítra v čase, který jsem si sama určila, SKVĚLÉ.

• Musím napsat bohužel špatnou recenzi.Od doby co jsem byla u tohohle pana doktora,se bojím zubařů. Tenkrát jsem měla hodně bolavý zub a řekla jsem mu ať mi to radši uspí-že mě to bude bolet.Pan doktor i přes to,že jsem mu to řekla,mi pověděl,že prý to první zkusíme bez injekce.Samozřejmě mi zajel do nervu a to byla šílená bolest.Divil se,že jsem ho s prominutím málem nakopla(reflex od bolesti). Díval se na mě jak kdybych něco provedla a to jsem se mu omluvila.Byla jeho vina že mě rovnou zub neumrtvil když jsem ho o to žádala.Navíc mi pak plomba od něj doma vypadla a opravovaný zub od něj se rozpadl.
    Bohužel jsem musela k zubaři dnes znovu a to jsem se musela pořádně přemlouvat,protože jsem se od minulé návštěvy bála.Zvolila jsem ovšem podle referencí Stomatologické centrum p.F. a jsem s nimi nad míru spokojena.K tomuto zubaři už nikdy více!

Dr. Dimitrios Šilov2016-10-28

Dobrý den a děkuji za váš názor, jelikož je anonymní, nemůžu ho považovat za seriózní a adekvátni.

• Pan Dimitrios Šilov je velmi sikovny-peclivy,nejlepsi zubar co znam,za me velka chvala! Velmi dobra kumunikace co se tyce objednani,nejdelsi dobu co jsem cekal v cekarne byla 5min.ne jako u jinych klidne 30min.a dele.Jsem velmi rad,ze jsem konecne nasel vyborneho zubare a co se tyce sestricky,tam nejde take nic vytknout.

• Best dentist in the Czech Republic, a perfect order, very good access to the patient. Very good dentist! Luděk Sládek

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S ošetřením u pana doktora jsem byla velmi spokojena.Vysvětlil mi postup ošetření a snažil se, aby bylo pro mne co nejméně bolestivé.Malé výhrady bych měla pouze k prostředí ordinace.I lidé v čekárně lékaře chválili.

• M

vyborny ,velmi sikovny stomatolog,my jezime az z Nemecka 500km...
    Viele Gruesse aus Deutschland, ich habe zwei Implantate einsetzen lassen und bin in allen Deteils vollstens Zufrieden. Kann ich nur weiterempfehlen.
    Gonera

• Doporučujeme pana doktora Šilova!!!!! Moc šikovný!!!!!!!!!!!!!Jezdíme s celou rodinou až z Plzně!!!!!!!

• Velmi šikovný a pečlivý, navíc příjemný ... Nezklamal, naopak jsem ráda, že máme v Mariánských Lázních opravdu dobrého zubaře. Rozhodně doporučuji :)

• Zdravim,dnes jsem byla poprve a klobouk dolu,ta ochota,komunikace a pro me i podpora sestricky.Max spokojena priste beru i syna jen tak dal at se dari vrele doporucuji DALE jeste jednou dekuji s pozdravem A.Novackova

• Dobrý den mohu pana zubaře velmi doporučit naše dcery chodí k němu od té doby co jsou u něj se už zubaře nebojí strašně hodný a zlatý i sestřička s pozdravem pazderová