Oblastní nemocnice Příbram, a.s.
Podbrdská 269, Příbram

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Dobrý den, naprosto nechápu tolik negativních názorů na prim. MUDr Veselého. Díky tomuto lékaři neuvěřitelně stoupla úroveň ORL na Příbramsku a širokém okolí. Mnoha lidem doslova zachránil život, já patřím mezi ně. Pokud budete mít opravdu vážný problém, mohu péči prim. Veselého a jeho týmu lékařů jednoznačně doporučit. A pokud se někomu občas zdá, že se neusmívá v každou denní i noční dobu, tak to je opravdu chabý argument proč " není dobrým lékařem".

Doktor, který nemá rád děti, byl velmi nepříjemný. Pětileté dceři na několikrát odsával hnis z bolavého ouška po jeho propíchnutí - šťoural se v bolavém oušku kovovou odsávačkou, podle mě zbytečné mučení. Hnis bez problémů odteče sám. Dodnes tomu dcera říká jak jí tam tříštili ucho. Příště raději do Prahy, i když je to dál...

Dnes ve večerních hodinách jsme navšívili ORL Příbram s naším 10měsíčním chlepečkem, který má vysoké horečky již od včerejška. Při dnešní návštěvě u dětského lékaře jsme dostali žádanku na ORL k vyloučení zánětu středního ucha s tím, že pokud nebudou horečky klesat máme na ORL zajed. Protože horečky stále neklesali, rozhodli jsme se ORL navštívit. Mezi dveřmi nás přivítala velmi ochotná setřička, která nás usadila do čekárny. Po cca 10 minutách nás pozvala do ordinace kde jsme pozdravili pana primáře Davida Veselého, ale odpovědi jsme se nedočkali. Jeho první otázkou bylo proč jedeme tak dlouho. Odpověď zněla, že jedeme dle pokynů našeho dětského lékaře. Odpověď od primáře Veselého byla, ale víte, že zde není již otevřená lékarna ?? To jsme trochu nepochopili, přijeli jsme totiž na vyšetření a né na návštěvu lékarny. Pokud tím pan primář myslel, že jestliže se zánět projeví, léky u něj nedostaneme, nevím tedy co je toto za nemocnici. Poté následovala prohlídka oušek našeho chlapečka, která proběhla v cca 1 minutě, po které se pan primář okamžitě zvednul ze židle, zahlásil " u nás v pořádku" a zmizel bez jakéhokoliv rozloučení, pozdravu neznámo kam. Chápu je to doktor mohl pospíchat k nějakému dalšímu vyšetření či zákroku, ale myslím si, že by mohl alespoň pozdravit a to jak při příchodu tak při odchodu. Navíc myslím si, že ORL je ušní - nosní - krční a pan primář se našemu chlapečkovi nepodíval ani do krku, což nás opravdu dostalo. Každopádně to zvedlo ze židle i paní doktorku na dětské ambulanci, kterou jsme samozřejmě pro jistotu také v Příbramské nemocnici ihned navštívili. Tomuto panu doktorovi - primáři dáváme to nejhorší možné hodnocení pro jeho velmi negativní přístup k pacientovi a o to horší, že k pacientovi, který je na světě teprve 10 měsíců a s nemocí se setkal poprvé v životě. Pane primáři pokud toto čtete buďte tak hodný a zamyslete se nad svým chováním, myslím, že je o vás zde již napsáno dost a o něčem to vypovídá.

Zkušenost s tímto lékařem je velmi negativní, bez snahy a individuelního přístupu k pacientovi !!! Nedoporučuji !!!!

Na silvestra jsem končil dlouhou šńůru služeb a již 3. den mě trápila prokletá osmička vlevo nahoře.Navíc se přidaly potíže,jako bolesti hlavy a silně zapáchající výtok při sklonění hlavy.Ten den jsem se vrátil domů v 19:30 .
PO NÁVRATU DOMŮ JSEM SI NA INTERNETU NAŠEL,ŽE MOJE PŘÍZNAKY MOHOU BÝT ZAPŘÍČINĚNÉ ZÁNĚTEM DUTIN.
Po hodině váhání (nejsem zvyklý chodit k lékaři s každým prdem),jsem jel na pohotovost do Hořovické nemocnice,kde jsem na příjmu nikoho nenašel.Navštívil jsem tedy sesternu a zaklepal na dveře.Vyšla sestřička vyslechla mne a řekla,že mám pravděpodobě zánět dutin,ale že oni pohotovot ORL nedrží,ať jedu na Příbram.
Popravdě se mi už nikam jet nechtělo,ale sestřička trvala na tom,že moje obtíže se bez odborné pomoci ještě zhorší.
Protože mi opravdu dobře nebylo a na nějaké slavení příchodu nového roku jsem neměl ani pomyšlení,jel jsem.
Dorazil jsem,přišel p.primář a první na co se zeptal bylo - proč jdu až teď?Odvětil jsem,že jedu z práce a popsal své obtíže.
Pan prim.David prohlédl dutiny a konstatoval,že mi nic není - diagnostikoval rýmu.
Chtěl jsem,aby mě poslal na RTG,případně napsal nějaká širokozáběrová antibiotika,ale odmítl.On prý nic nemá a lékárna má přes svátky stejně zavřeno.
Jel sem tedy domů a věřil,že nic vážného mi není.
3. ledna jsem navštívil svého Obvodního doktora,který mi okamžitě předepsal antibiotika a poslal na RTG vyšetření.
Při dnešní kontrole jsem byl seznámen s RTG snímkem a na něm hezký zánět dutin.

Co dodat?
Přeji vám pane doktore,aby jste se vy sám osobně setkal se stejnou péčí,lhostejností a diletantským přístupem,jako já od vás.

Na Štědrý den jsme s tříletým synem navštívili ambulanci ORL v příbramské nemocnici. Službu měl primář MUDr. David Veselý. Nepříjemnějšího doktora jsem ještě nezažil, jen se zeptal "co mu je" a po naší odpovědi, že při aplikaci nosního spreje Vincentka si stěžoval, že ho bolí ucho, se mu podíval pouze do ucha a řekl, že zánět nemá. S tím se s námi rozloučil. Po příjezdu domů jsme zjistili, že syn má angínu. Že primář ORL dá pouze na tvrzení tříletého dítěte a ani se mu nepodívá do krku je možné snad pouze v Příbrami. Škoda, že zde není hodnocení ještě horší než pouze velmi slabý, např. vrať diplom!!! Už konečně rozumím tomu za co stávkovali, o tohohle doktora by v Německu určitě stáli!!!

Z hlediska lékařského zákroku patrně nelze nic vytknout, ale chování pana doktora bylo velice hrubé a neomalené. Při vstupu do ordinace, ani mě a ani manžela nepozdravil. K našemu malému synovi se choval velice hrubě - chyběl mu jakýkoliv projev empatie a porozumění vůči dětskému pacientovi se zdravotními obtížemi. Etika práce a komunikační dovednosti patrně nejsou tomuto lékaři vlastní.

Slíbila jsem ohodnotit práci p.primáře až po operaci. Kolektiv pod jeho vedením v mém případě odvedl dobrou práci, jsem 2 měsíce po operaci jako rybička. Mluvím i polykám bez problémů, operační jizva není skoro znát. Děkuji.

Odbornou stránku posoudím až po operaci,na chování lékaře si nemůžu v žádném případě stěžovat,ba naopak.

Chválím vstřícnost a profesionalitu.