Adresa

Vila FLORA, Májová 19, Cheb
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
29 názorů

R
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Pan doktor David Pupala je nejlepší obvodní lékař, kterého jsem kdy měla, a několikrát mě sundal hrobníkovi z lopaty.
Pane doktore, děkuji za vše, co jste pro mě jako pacientku kdy udělal.A přeji mnoho úspěchů nejenom v profesním životě.Děkuji a jsem s úctou Jilmová


A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace praktického lékaře

U lékař Pupala jsem byla celem třikrát a jsem ráde,že už k němu nemusím chodit. Nesedl mi ani jako ČLOVĚK ANI JAKO LÉKAŘ.Namyšlený Egocentrický člověk.Slovo Empatie mu nic neříká. Je to smutné moc smutné,když lékaře dělá takvý člověk.Zřejmě ani nevý co slovo Empatie je.
Doufám,že se sním již nestekám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodí manžel , je po čtyřech mrtvicích , silný diabetik . Jednou po vyšetření , hned volal sanitku a mému manželovi vlastně zachránil život .Nemohu říci jediné křivé slovo ! Skvělý přístup , skvělá sestřička ! Jen to čekání ...je vidět , že se věnuje každému pacientovi maximálně !


R
Ověřeny pacient

Dobrý den,
pan Pupala ordinuje nově ve vedlejší budově, myslím, že se to jmenuje Flora II, je to cca naproti Ingu Casinu, vchází se dovnitř z parkoviště.


M
Ověřeny pacient

Neví prosím někdo, kde má pan doktor Pupala v současnosti ordinaci?Ve Flóře už není - ordinuje někde jinde? Nebo už neordinuje? Děkuji za info.


A
Ověřeny pacient

Po přečtení některých hodnocení jsem se rozhodla zareagovat a tím i poděkovat za pomoc při mém rozhodnutí přestat kouřit.Byla jsem silný kuřák 35 let a díky pomoci pana doktora jsem přestala laicky řečeno ze dne na den a bez abstinenčních příznaků. Jsem pacientkou doktora Pupaly již několik let a nikdy jsem se nesetkala s nezájmem, nebo arogancí. Naopak vždy je velmi důsledný při zjištování diagnozy a to nad rámec běžné praxe. Ještě jednou děkuji za důslednost při mé léčbě.


V
Ověřeny pacient

Dříve, než jsem začala chodit k panu Pupalovi, jsem si přečetla jeho hodnocení. Říkala jsem si, že je správné, že upozorní kuřáky na rizika jejich chování, stejně tak obézní lidi. Prostě jsem to prubla. Výsledek? Dnes právě přemýšlím, jakého doktora navštívit, abych už k Pupalovi nikdy nemusela jít. Přišla jsem do čekárny v 9 měsíci těhotenství, 45min. jsem mezi nemocnými čekala, než 1x vyšla sestra a dalších 45 minut jsem čekala, než se s průkazem vrátila s tím, že mi dá "doporučení" na odběry .... aniž by se zeptala proč tam jdu. Samozřejmě jsem už tyto testy, o kterých mluvila měla za sebou v prvním trimestru... Přišla jsem tam s bolením v krku. Pan Pupala se mi do něj ani nepodíval, usmál se a řekl mi, že si mám koupit nějaké pastilky, že mi nic na to nenapíše. Do dvou dnů se mi zánět roznesl na průdušky a teď je to už 14 dní, co celé noci chrchlám, dusím se, plivu krev a je jasné, že se nějak léčit musím - přestože jsem těhotná. O víkendu jsem musela do nemocnice, protože neustálým kašlem si namáhám břicho a bolí mě a na porod se vůbec díky té nemoci necítím. Kdyby mě začal ihned léčit, nic takového by se nemuselo stát. Je to neochotný lékař, který si chová, jako by snědl všechnu moudrost světa a netuším, jací jiní pacienti by ho mohli zajímat. Už tam nikdy nepůjdu. Není to poprvé, kdy jsem odtamtud šla nespokojená. Tohle bylo už vážně moc. A to nejsem tlustá, ani nekouřím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Dobrý lékař a odborník.Při porovnání se svými známými dělá svoji práci mnohem lépe než ostatní, tím myslím hlavně to, že provádí preventivní prohlídky i ostatní vyšetření, pokud jsou potřeba. I v průběhu těhotenství mi udělal důkladné vyšetření a ne že dal jen razítko do průkazky. I já patřím mezi silnější jedince a pan doktor mě na to upozornil. Já sama vím, že bych s tím měla něco dělat, ale rozhodně se na něj za to nezlobím, jako mnoho lidí. Každý by se nad sebou měl zamyslet sám a možná by své negativní příspěvky nepsali jen proto, že je pan doktor upozorní na jejich nedostatky.


V
Ověřeny pacient

Pan MUdr. Pupala je PAN DOKTOR na svém místě, je velice důsledný a opravdu se pacientovi věnuje jak má !!! Nikdy se mi nestalo, že by se mi nevěnoval na 100%! A jestli někomu řekl, že je tlustej, tak tlustej je! Chápu že se to špatně poslouchá, ale místo toho stěžování tady se raději koukněte do zrcarla. Chtělo by to víc takových doktorů, co práci rozumí.


Dobrý den, s panem doktorem Pupalou má pouze a jen velice dobré zkušenosti a to jsem taky udělané postavy. Možná proto, že jsem se k němu vždy choval také slušně. Mohu jen vřele doporučit. Takových kapacit bychom si zasloužili více. Bohužel tomu tak není.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti