Adresa

SPEA Olomouc, s.r.o.
Nám. Národních hrdinů 769/2, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • gastroenterologie

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: SPEA Olomouc, s.r.o. Jiný

Celé vyšetření probíhá v profesionální a lidské atmosféře, není se čeho obávat, Pan doktor a sestry mají skvělý přístup, děkuji

L
Umístění: SPEA Olomouc, s.r.o. Jiný

V nedávné době jsem si prošla vyšetřením kolonoskopie. Vyšetření jsem se moc bála. Ale díky panu doktorovi i sestřičkám vše proběhlo v klidu. Pan doktor mě předem upozornil na nepříjemný pocit, vše mi vysvětlil.

M
Ověřený profil
Umístění: SPEA Olomouc, s.r.o. Jiný

Prvním překvapením byla nulová čekací doba. Přišel jsem na objednanou hodinu a hned jsem šel do ordinace. Kolonoskopické vyšetření probíhalo v klidu, pan doktor vše komentoval. Dopředu upozorňoval na možné nepříjemné pocity před dalším postupem vyšetření.


P
Umístění: SPEA Olomouc, s.r.o. Jiný

Před vyšetřením jsem byl dokonale informován o následném výkonu, během vyšetření rovněž dokonalá informovanost. Vyšetření provedeno citlivě. Díky tomu bylo vyšetření pro mne bez stresu a problémů. Pan doktor i sestřičky příjemní a sympatičtí. Takoví by měli být všichni lékaři a sestřičky.


R
Umístění: SPEA Olomouc, s.r.o. Jiný

Pan doktor je velice příjemný, komunikativní, důsledný a vše krásně vysvětlí. Z Kolonoskopie jsem měla strach, ale pan doktor byl velice opatrný a vyšetření se dalo vydržet. Jeho přístup byl profesionální. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu