David Kalvoda, ortoped Prostějov

MUDr. David Kalvoda

Ortoped Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Janáčkova 10, Prostějov
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Mně pan doktor zachránil nohu (26let po úraze) a manželovi "opravil" koleno.Na pana doktora nedám dopustit a vřele jej DOPORUČUJI i ostatním pacientům!Už, aby se nám z té ciziny vrátil....


Pan doctor mi operoval koleno, neuveritelne lidsky pristup a profesionalita s jakou jsem se nikdy u doktora nesetkal. Koleno nyni funguje jeste lepe nez predtim.


Ověřeny pacient

Pan doktor Kalvoda je jeden z těch nejlepších lékařů, s kterými jsem měla čest se potkat.Díky němu mohu s ramenem pohybovat jako dřív.


M

K panu doktorovi Kalvodovi jsem se dostala na doporučení známých co sportují.Bylo mi necelých 18 a všichni doktoři na mě koukali jak na pomatence když jsem si stěžovala na bolesti nohou a kloubů.Pan doktor se na to podíval a dal mi za pravdu.V mém věku je to smutné, ale jsem ráda že mám vynikajícího lékaře který je fajn a řeší problémy tak jak lékař má.Moc mu za to děkuji :-)


J

Nesetkala jsem se s nikým lepším v tomto oboru.Je ochotný příjemný a má kladný přístup k pacientovi.Všem doporučuji......Jen to sezení v čekárně je někdy dlouhé.....


L

Pan Doktor Kalvoda, je VYBORNY lekař, ale i člověk!!!Mohu jen doporučit....Ramínko mám jako nové.


J

Před šesti lety pan doktor operoval mého syna, před 2 lety otce. Odešla jsem k němu od doktora Czudka a jen řeknu zaplať mu pán bůh jeho zlaté ruce. Jediné co si přeji aby mu to zůstalo napořád a byl jen lepší.


S

Pan doktor je vynikající ortoped,velice komunikativní,laskavý a příjemný člověk.Operoval mi kyčel,k mé úplné spokojenosti,letos mě čeká druhá operace.K jinému lékaři bych nešla.Plně mu důvěřuji,je opravdu nejlepší.


H

Pana Dr.Kalvodu mi doporučili všichni, co se motají kolem sportu v Olomouckém kraji, s tím, že lepšího není a dávám jim za pravdu:"Jste frajer, doktore !" a jako člověk se jevíte co by ohrožený druh:"Charakter".Víc takových frajerů,charakterních doktorů a věřím, že takový ohrožený druh člověka se nemění. Hodnotím pana Dr.Kalvodu jako nej, pač mám s čím srovnávat,věřte,nevěřte:-) Díky doktore,"Váše pacoška"


K

pan doktor kalvoda je velice schopny aprijemny kdyby se tak chovali vsichni doktori


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti