David Kalvoda, ortoped Prostějov

MUDr. David Kalvoda

Uložit

Ortoped Více

17 názorů

Uložit


Adresa

Odborný lékař ortopedie
Janáčkova 10, Prostějov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Mně pan doktor zachránil nohu (26let po úraze) a manželovi "opravil" koleno.Na pana doktora nedám dopustit a vřele jej DOPORUČUJI i ostatním pacientům!Už, aby se nám z té ciziny vrátil....

Pan doctor mi operoval koleno, neuveritelne lidsky pristup a profesionalita s jakou jsem se nikdy u doktora nesetkal. Koleno nyni funguje jeste lepe nez predtim.

Ověřený profil

Pan doktor Kalvoda je jeden z těch nejlepších lékařů, s kterými jsem měla čest se potkat.Díky němu mohu s ramenem pohybovat jako dřív.

M

K panu doktorovi Kalvodovi jsem se dostala na doporučení známých co sportují.Bylo mi necelých 18 a všichni doktoři na mě koukali jak na pomatence když jsem si stěžovala na bolesti nohou a kloubů.Pan doktor se na to podíval a dal mi za pravdu.V mém věku je to smutné, ale jsem ráda že mám vynikajícího lékaře který je fajn a řeší problémy tak jak lékař má.Moc mu za to děkuji :-)

J

Nesetkala jsem se s nikým lepším v tomto oboru.Je ochotný příjemný a má kladný přístup k pacientovi.Všem doporučuji......Jen to sezení v čekárně je někdy dlouhé.....

L

Pan Doktor Kalvoda, je VYBORNY lekař, ale i člověk!!!Mohu jen doporučit....Ramínko mám jako nové.

J

Před šesti lety pan doktor operoval mého syna, před 2 lety otce. Odešla jsem k němu od doktora Czudka a jen řeknu zaplať mu pán bůh jeho zlaté ruce. Jediné co si přeji aby mu to zůstalo napořád a byl jen lepší.

S

Pan doktor je vynikající ortoped,velice komunikativní,laskavý a příjemný člověk.Operoval mi kyčel,k mé úplné spokojenosti,letos mě čeká druhá operace.K jinému lékaři bych nešla.Plně mu důvěřuji,je opravdu nejlepší.

H

Pana Dr.Kalvodu mi doporučili všichni, co se motají kolem sportu v Olomouckém kraji, s tím, že lepšího není a dávám jim za pravdu:"Jste frajer, doktore !" a jako člověk se jevíte co by ohrožený druh:"Charakter".Víc takových frajerů,charakterních doktorů a věřím, že takový ohrožený druh člověka se nemění. Hodnotím pana Dr.Kalvodu jako nej, pač mám s čím srovnávat,věřte,nevěřte:-) Díky doktore,"Váše pacoška"

K

pan doktor kalvoda je velice schopny aprijemny kdyby se tak chovali vsichni doktori

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti