Ortopedická ambulance
Rokycanova 1756, Sokolov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pana doktora si vážím pro jeho vysokou odbornost,slušnost a přístup k lidem.Je mu jedno jestli jste dělník nebo ředitel.Snaží se stejně pomoci všem a jedná s Vámi na rovinu.Já sama jsem po operaci kolene-meniskus a maminka po totální endoprotéze kolene.Obě operace doporučil a provedl pan doktor a jsme velmi spokojené.
Přeji panu doktorovi hodně štěstí a co nejméně nesmyslných hodnocení od pravděpodobně zakomplexovaných jedinců nebo konkurence.

raději nikdy-pan doktor nepozná ani zlomeninu palce a na ambulanci ani nepřijímá- protože prohání sestřičky. mno zanedbání povinností- škoda že nepodepsal exitus

Ochotný a slušný pan doktor, doporučuji

Pan doktor mi velice pomohl.Pokud má pacient opravdu problém, snaží se ho vyřešit. Nikomu " nemaže med kolem pusy" , ale každému se náležitě věnuje, jak na ambulanci , tak i v nemocnici. Od té doby, co mne operoval, jsem úplne v pořádku a zase běhám.. Děkuji Pane doktore

hodný a ochotný lékař:)

výborný ortoped:)