Hotovost

Dispenzarizace nekomplikovaných diabetiků 2. typu

EKG +2 Více

Infuzní léčba

Pracovně lékařské služby

COOPERMED - Moderní praktické lékařství Naším konceptem je moderní všeobecné praktické lékařství, kdy praktický lékař je Vaším průvodcem ve stále s...

Dispenzarizace nekomplikovaných diabetiků 2. typu

EKG

Infuzní léčba

Pracovně lékařské služby

Coopermed s.r.o.

Umístění: Coopermed s.r.o. Běžná preventivní a léčebná péče, posudková a administrativní činnost v rámci oboru všeobecné praktické lékařství

Pan doktor je velmi milý, chápavý a hodný. Je to opravdový odborník, který si ví rady a nestřílí diagnózy od pasu. Stejně tak i jeho sestřička je vždy hodná a vstřícná. Mohu vřele doporučit.

Skvělý přístup jak pana doktora, zajištění potřebných odborných vyšetření, následné podrobné vysvětlení výsledků a doporučení dalšího postupu léčby.

Umístění: Coopermed s.r.o. Pracovně lékařské služby

Dobrý den, vynikající lékař, velmi vstřícný k pacientům. Zachránil mi život, díky němu jsem pořád tady... Moc děkuji za jeho osobní péči.

Protipól ke starým, protivným a nevstřícným doktorům a doktorkám. Pan doktor Bednář je milý, ochotný a hlavně si každého vyslechne. Zbytečně nepředepisuje hromadu léků a nedělá tak z pacientů především zákazníky farmaceutických společností, ale snaží se najít tu nejvhodnější kombinaci, aby zbytečně pacienta nevystavoval vedlejším a nežádoucím účinkům. Mám s panem doktorem již pozitivní zkušenost z nemocnice v Šumperku a jsem rád, že má vlastní ordinaci. Určitě mohu jen a jen doporučit a držím panu doktorovi palce!

Moje zkušenost s panem doktorem je velmi dobrá. Vstřícný přístup, profesionalita a ochota vše vysvětlit - to vše jsou důvody, proč jej můžu všem doporučit.