Adresa

Odborný lékař neurologie
Pavlovova 29, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Pacientem jsem u paní doktorky již pár let a mám s ní jen dobré zkušenosti. Vždy vše vysvětlí a poradí, působí klidným a příjemným dojmem. Sestra je velmi náladová. Jednou Vám povypráví celý svůj život, podruhé se k Vám chová, jak kdybyste ji obtěžovali.

E
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař neurologie Bolestí hlavy a zad.

Pracuji 35 let v těžké údržbě, ve studené hale a mám problémy z celou páteří. Jen díky určení správné diagnózy a rehabilitačním pracovníkům se mohu ještě hýbat. Pani doktorka je vždy příjemná, chodím k ní už 15 let.

S
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař neurologie Bolesti hlavy

Paní doktorka mě na můj vkus vyšetřila vcelku "od stolu". Proklepala mě a tak, to jo, ale očekával jsem větší vnímavost při vyšetření, že budu mít možnost popsat, co mi přesně je a co se mně děje.. Takže jsem měl trochu odbytý pocit, ale jinak dobré.. Někdo tady píše o sestře, je taková ráznější, ale je hodná a mně seděla více, než doktorka (trochu od rány, ale dá se s ní bavit, není odměřená)


J
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už nekolik let vždy při bolesti zad a nestalo se zže by mně někdy nevzala nebo odmitla vždy pomohla a za mně neměnila bych velké děkuji


S paní doktorkou jsem velice spokojena.


K paní doktorce pravidelně nechodím,ale přesto mám z mých návštěv dobrý pocit.Mi pomohla,když jsem měla akutní ústřel zad.Sestřička mě vzala přesto,že jsem nebyla objednaná,protože viděla v jakém jsem zuboženém stavu.Obě se o mě okamžitě postaraly a nepozorovala jsem žádnou nevoli ani od jedné.Sestřička mě osobně odvlekla na lehátko,než jsem byla schopna aspoň nějaké chůze,ještě zařídila opakované vyšetření v místě mého bydliště na druhý den.Podotýkám,že jsem měla tyto potíže náhlé a nikde mě nechtěli vzít dříve než za týden!Můj obvodní lékař byl nemocný s chřipkou a zastupující měl narvanou čekárnu k prasknutí.Ale,přestože já jsem jim byla vděčná,slyšela jsem z jejich čekárny hlasitý nesouhlas a cítila jsem se trapně,že sestra sklidila za toto lidské gesto nadávky,a to i vulgární.Nejvíce nadávala paní na vysokých podpatcích s ladnou chůzi a vykřikovala cosi o velkých bolestech zad!!!No nevím,ale těm bolestem jaksi nevěřím a vážím si obou dvou,že si i v dnešní dravé době uchovaly empatii a nesklouzly do rutiny.Děkuji,Vaše vděčná pacientka Dana.


zdravím všechny ty nespokojené pacienty,kteří si jen stěžují a když ví své diagnozy tak nevím proč tam vůbec chodí.Já chodím k paní doktorce už spoustu let a také můj otec a jsme s ní velmi spokojeni.Její vystupování je příjemné a způsob léčby je skvělý a sestřička je vždy ochotná a milá a ne taková fůrie jako ji popisují jiní.Být více takových lékařů a sester,bylo by to skvělé.
s pozdravem Tomáš Vybíral


Ověřený profil

Paní doktorka je neochotná.Její zdravotní sestra je úplně nejhorší co existuje.Kombinace otřesná.Měla jsem tak obrovské bolesti že jsem nemohla ani chodit a stejně nepomohla jen mě posílala všude možně jen né k sobě.Přitom bolesti byli neurologické a ostatní lékaři jen kývali hlavou proč mě posílá jinde.Proto už nechci mít takové další zkušenosti s tímhle přístupem.Přeci si tu bolest sami neděláme schválně ale po každé návštěvě mám pocit že ano a navíc se ke mě chová tak že si za to můžu a at nedělám že to tak bolí.No chování otřesné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Když jste opravdu vážně nemocný, nepotřebujete přístup, ale fundovanost a odborníka. Byla jsem u ní dvakrát a stačilo. Posílá Vás na úplně zbytečná vyšetření třeba na EMG nohy a tam se hned neuroložka , která EMG dělá divila, proč mě posílá tam, když je na první pohled jasné, že problém je v mozku. Když mě pak poslala na ortopedii,(objednávka 2 měsíce) tak jsem rychle změnila neurologa, který během měsíce objevil nádor na míše. A věci nabraly rychlý spád. Kdybych se "léčila" ještě pár týdnů u ní, tak už jsem tyto řádky nepsala.
No a ta sestra, ta by mohla být předváděna ve zdravotních školách jako exot, jak nemá vypadat zdravotní sestra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem nepřišla do styku jako pacientka, ale v její péči byla má maminka. Měla nemoc o které se nikde nic moc nepíše, nemluví se o ní, je to Amyotrofická laterální skleroza a je to nevyléčitelné onemocnění,lidé na tuhle nemoc umírají. Paní doktorka je naprosto skvělá nejen jako lékařka, ale jako člověk. Svou trpělivostí a ochotou s námi vše probírat a odpovídat na otázky nám pomohla v nelehké životní situaci a byla nám tímto i oporou. Vždy když jsme s bratrem potřebovali s paní doktorkou cokoliv prokonzultovat VŽDY si udělala čas a přijala nás. Patří jí valiké děkuji. A samozřejmě také zdravotní sestřičce. S pozdravem Lenka Eugelová


Došlo k chybě, zkuste to znovu