Pavlovova 29, Ostrava
Odborný lékař neurologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie Bolestí hlavy a zad.

Pracuji 35 let v těžké údržbě, ve studené hale a mám problémy z celou páteří. Jen díky určení správné diagnózy a rehabilitačním pracovníkům se mohu ještě hýbat. Pani doktorka je vždy příjemná, chodím k ní už 15 let.

Umístění: Odborný lékař neurologie Bolesti hlavy

Paní doktorka mě na můj vkus vyšetřila vcelku "od stolu". Proklepala mě a tak, to jo, ale očekával jsem větší vnímavost při vyšetření, že budu mít možnost popsat, co mi přesně je a co se mně děje.. Takže jsem měl trochu odbytý pocit, ale jinak dobré.. Někdo tady píše o sestře, je taková ráznější, ale je hodná a mně seděla více, než doktorka (trochu od rány, ale dá se s ní bavit, není odměřená)

K paní doktorce chodím už nekolik let vždy při bolesti zad a nestalo se zže by mně někdy nevzala nebo odmitla vždy pomohla a za mně neměnila bych velké děkuji

S paní doktorkou jsem velice spokojena.

K paní doktorce pravidelně nechodím,ale přesto mám z mých návštěv dobrý pocit.Mi pomohla,když jsem měla akutní ústřel zad.Sestřička mě vzala přesto,že jsem nebyla objednaná,protože viděla v jakém jsem zuboženém stavu.Obě se o mě okamžitě postaraly a nepozorovala jsem žádnou nevoli ani od jedné.Sestřička mě osobně odvlekla na lehátko,než jsem byla schopna aspoň nějaké chůze,ještě zařídila opakované vyšetření v místě mého bydliště na druhý den.Podotýkám,že jsem měla tyto potíže náhlé a nikde mě nechtěli vzít dříve než za týden!Můj obvodní lékař byl nemocný s chřipkou a zastupující měl narvanou čekárnu k prasknutí.Ale,přestože já jsem jim byla vděčná,slyšela jsem z jejich čekárny hlasitý nesouhlas a cítila jsem se trapně,že sestra sklidila za toto lidské gesto nadávky,a to i vulgární.Nejvíce nadávala paní na vysokých podpatcích s ladnou chůzi a vykřikovala cosi o velkých bolestech zad!!!No nevím,ale těm bolestem jaksi nevěřím a vážím si obou dvou,že si i v dnešní dravé době uchovaly empatii a nesklouzly do rutiny.Děkuji,Vaše vděčná pacientka Dana.

zdravím všechny ty nespokojené pacienty,kteří si jen stěžují a když ví své diagnozy tak nevím proč tam vůbec chodí.Já chodím k paní doktorce už spoustu let a také můj otec a jsme s ní velmi spokojeni.Její vystupování je příjemné a způsob léčby je skvělý a sestřička je vždy ochotná a milá a ne taková fůrie jako ji popisují jiní.Být více takových lékařů a sester,bylo by to skvělé.
s pozdravem Tomáš Vybíral

Paní doktorka je neochotná.Její zdravotní sestra je úplně nejhorší co existuje.Kombinace otřesná.Měla jsem tak obrovské bolesti že jsem nemohla ani chodit a stejně nepomohla jen mě posílala všude možně jen né k sobě.Přitom bolesti byli neurologické a ostatní lékaři jen kývali hlavou proč mě posílá jinde.Proto už nechci mít takové další zkušenosti s tímhle přístupem.Přeci si tu bolest sami neděláme schválně ale po každé návštěvě mám pocit že ano a navíc se ke mě chová tak že si za to můžu a at nedělám že to tak bolí.No chování otřesné.

Když jste opravdu vážně nemocný, nepotřebujete přístup, ale fundovanost a odborníka. Byla jsem u ní dvakrát a stačilo. Posílá Vás na úplně zbytečná vyšetření třeba na EMG nohy a tam se hned neuroložka , která EMG dělá divila, proč mě posílá tam, když je na první pohled jasné, že problém je v mozku. Když mě pak poslala na ortopedii,(objednávka 2 měsíce) tak jsem rychle změnila neurologa, který během měsíce objevil nádor na míše. A věci nabraly rychlý spád. Kdybych se "léčila" ještě pár týdnů u ní, tak už jsem tyto řádky nepsala.
No a ta sestra, ta by mohla být předváděna ve zdravotních školách jako exot, jak nemá vypadat zdravotní sestra.

S paní doktorkou jsem nepřišla do styku jako pacientka, ale v její péči byla má maminka. Měla nemoc o které se nikde nic moc nepíše, nemluví se o ní, je to Amyotrofická laterální skleroza a je to nevyléčitelné onemocnění,lidé na tuhle nemoc umírají. Paní doktorka je naprosto skvělá nejen jako lékařka, ale jako člověk. Svou trpělivostí a ochotou s námi vše probírat a odpovídat na otázky nám pomohla v nelehké životní situaci a byla nám tímto i oporou. Vždy když jsme s bratrem potřebovali s paní doktorkou cokoliv prokonzultovat VŽDY si udělala čas a přijala nás. Patří jí valiké děkuji. A samozřejmě také zdravotní sestřičce. S pozdravem Lenka Eugelová

profesionální přístup, jak doktorka, tak sestra, léčim se v tehle ordinaci nekolik roku,neměnila by nikdy