Odborný lékař kožní a venerologie
Čs. armády 6a, Hlučín

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Strašně nepříjemná doktorka, při kontrole telefonuje a řeší své osobní problémy. Šla jsem k ni na doporučení mé praktické lékařky, protože jsem potřebovala předepsat mast proti plísní. Místo toho řeší mé znaménka a mast plíseň mi předepsala až po několika upomínání. Znova bych k ni nešla.

velmi špatný přístup, sedí na židli, a když ji řeknu co mě trápí,tak mě okřikne,že je starší,že nemá hlavu nafukovací.....napíše ATB- a když ji přítel chtěl říct-že je alergický na určitý lék-tak ho okřikla at je ticho,že píše a nemůže se soustředit.A závěr - UŽ MI SEM NECHODTE!!!!!!!!Jsem starší a nestíhám.Tohle říct doktor???!!!!!

Lékařů, kteří jsou na úrovni je velice málo. Dovede jednat s pacientem a to už se dnes tak nevidí,navíc je to lékař co léčí ne někdo kdo tam tupě sedí a pak píše recepis. Navíc se tam člověk dostane bez šíleného procesu několikatýdenního objednání a sestřička je taky fajn.

skvělý odborník!!!

Velmi sympatická doktorka. Rozhodně doporučuji!

Chodím k paní doktorce již několik let. Pokaždé je milá a přívětivá, dokáže poradit, vyslechnout a pomoci. Můžu jen vřele doporučit

Doporučuji tuto paní doktorku. Vyslechne problém, do karty píše si píše poznámky o stavu Vaší nemoci, takže vždy umí posoudit, v jakém stavu se pacient nachází. Ochotně poradí (i co se týče výběru léků a jejich cen). Sestřička taky milá.