Slovenská 545, Sokolov
Nemocnice Sokolov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: jiné místo Bolest kloubů

Profesionální přístup k pacientovi a velký zájem vše dotáhnout do konce mohla by být příkladem ve zdravotnictví a sestřička ochotná jak v ambulanci tak do telefonu.

Neuvěřitelně hodná,obětavá,vstřícná,milá paní doktorka,to samé můžu říct i o sestřičce.Jsem ráda že jsem se dostala do jejich péče,paní doktorka má mou i manželovo naprostou důvěru,takovou snahu vyřešit zdravotní problémy pacientů jsem za poslední léta nezažila.Kdyby byla anketa o nejlepší lékařku a zdravotní sestru,určitě bych je nominovala.

Pani doktorka je nejlepsi doktorka co znam velmi my pomohla a umi i podporit snazi se prijit na problem a pak ho resi znam spoustu doktoru v Sokolove co nestoji za nic a proto jsem vdecna za pani doktorku a i sestricka je velice prijemna popovida si svama velmi rada tam chodim.

Ž

Perfektní p. doktorka i zdravotní sestřička.Lidský přístup obou ke každému pacientovi.P. doktorku pacient opravdu zajímá,přímo z ní vyzařuje snaha o nápravu zdravotního stavu každého jedince.Jsem moc ráda a vděčná,že k ní mohu chodit se svými potížemi.S lepší péčí jsem se nikde nesetkala a proto moc děkuji Zdeňka Železníková

Velice dobrá lékařka a mohu jen doporučit. Jsem ráda, že k ní mohu chodit.Velice si vážím jejího přístupu k pacientům.