Praktická lékařka
Blanenská 982, Kuřim

Skvělá paní doktorka i sestřička, profi přístup a přitom velmi milé a ochotné jednání. Vřele doporučuji nemocným lidem, ne simulantům. :-D

proboha ta pani doktorka jeste leci ? kdyz jsem se u ni lecil byl jsem nazvan simulantem a kvuli ni skoncil nekolikrat v nemocnici spatny pristup k pacientum spatne diagnozy a spatne leceni pred 18 lety i sestra byla k nicemu po prihlaseni k lekari v Brne jsem se dostal k leceni na urovni a prakticky jsem prestal byt nemocen doporucuji zmenit lekare neni to jen osamoceny nazor na pani doktorku

Paní doktorka je velice pečlivá, doslova mi zachránila život. Před léty jsem dostala velmi těžký zápal plic a doktor, který ji tenkrát zastupoval mě tři týdny léčil na chřipku a dokonce chtěl už ukončit neschopenku s tím, že jsem už dlouho doma. Na štěstí se paní doktorka vrátila z dovolené a začala jednat tzn. rentgeny, krev atd. a okamžitě jsem jela do nemocnice. Kdyby jí nebylo, jsem přesvědčena, že tady už dnes nejsem. Bohužel, jsme se z Kuřimi odstěhovali a nemám možnost za ní dojíždět což mě velmi mrzí, protože doktorka co navštěvuji nyní je opravdu ta, co má na sobě jen bílý plášť. Nedám na paní doktorku Tírovou dopustit.

Paní doktorka je velmi pečlivá, nikdy jsem se nesetkal s tím, že by mě nebo známé odbyla, a tam, kde nebylo nutné nasadit hned antibiotika, pomohla nemoc vyléčit i bez nich. Když je potřeba, doporučí k detailním testům.

Vyborna pani doktorka. Dukladne se venuje, dela detailni testy. Po chripce mi udelala celkovy krevni obraz a vysetreni moci cimz zjistila ze mam navic i zanet moc.cest. To mi zadny jiny lekar neudel - max. probehla sedlivost. Celkove chodim k pani doktorce cca 1 rok a nemuzu si ji vynachvalit - doporucuji vsem.

pani dokotorka je mila ,nikdy nebol zadny problem

Paní doktorka je ochotná, dělá i homeopatii.