Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ž
Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

I diky paní doktorce se mi podařilo kojit paní doktorka neřeší nějaké tabulky a přibírání! Pro ni je každé dítě individuální osobnost. Její pristup je super

Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o.

špičkový, vstřícný, vždy ochotný dětský lékař s naprosto úžasným pohledem na věc a schopností léčit už svým přístupem :o) jen škoda, že je takových lékařů málo. Děkujeme, paní doktorko. Holčákovi

Z
Ověřený profil

K pani doktorce jsem chodila jako dite a tak jsem nevahala s vyberem pro sveho syna. je nejlepsi. sestricku jsem mela dokonce i v jeslickach za tetu :-)


H
Ověřený profil

Paní doktorka je na můj vkus příliš hlučná a skáče v jednom kuse do řeči, ale lékařka je velice dobrá a její přístup k dětem je skvělý. To samé u sestřičky, rozhodně nebudu lékaře měnit.


P
Ověřený profil

Užasný přístup paní doktorky a sestřičky . Důvěra a naprostá spokojenost .Neměnila bych .Doporučuji Petra


K
Ověřený profil

Byla jsem z paní doktorky velmi nadsená, bohuzel nyní názor uz nesdílím.Ztratila jsem k paní doktorce duveru a to je dosti dulezite.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Bohužel nesdílím nadšení. Paní doktorka je, promiňte mi to, ze staré školy. Prosím, ať se na můj názor nikdo nezlobí. Mnohdy při jednání s ní mám pocit, že zlehčuje situaci, mám pocit, že ze mě dělá přecitlivělou matku, necítím se dobře a je-li to možné, s problémy jako např. ORL záněty svých dětí, obcházím ji a mířím rovnou ke specialistovi. Už se stalo, že co u specialisty je rudý krk, u ní je zdravé dítě. Také bývá výřečná a je dost hlučná. Hodnotím neutrálně jak její profesionální tak lidský přístup. Nekritizuji, vážím si jí, ale 100% spokojená rozhodně nejsem. Katka


M
Ověřený profil

Paní doktorka Pínová je nejen vynikající lékařka, ale i člověk. Byli jsme s malým synem v zahraničí a měli jsme zdravotní problém, napsala jsem jí sms a ona okamžitě zavolala a poradila. Stejně tak hodnotíme i její sestřičku. Jana Nováková


P
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už od svého narození a když se mi narodil syn neváhala jsem s výběrem pediatra.Naprostá spokojenost,vstřícná,milá,poradí,pomůže no nemám co vytknout stejně tak i k sestřičce :-)


P
Ověřený profil

K paní doktorce jsem začala chodit s dětmi už před jedenadvaceti lety, když se mi před třemi roky narodila další dcera, tak jsem ani neuvažovala o hledání jiného pediatra. V současné době k ní chodím s mými dvěma dcerami a jsem maximálně spokojená. Paní doktorka je velmi milá, příjemná, ochotná a velmi zkušená, stejně tak jako sestřička.


Došlo k chybě, zkuste to znovu