MUDr. Danuše Březinová

Varhánkova 227, Polná

Kožní ambulance
Palackého 429, Třešť

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Při preventivní kontole znamének mě prohlédla velmi pečlivě od hlavy po paty. I při mém zdravotním problému mi pomohla a byla velmi příjemná.

Umístění: Kožní ambulance

Paní doktorka Březinová je, dle mého názoru, velmi profesionální, vstřícná a pečlivá. Navštívila jsem ji se svou 2 letou dcerkou. Její přístup byl naprosto dokonalý, již dlouho jsem se nesetkala u lékaře s takovou mírou empatie. Nemohu nezmínit i sestřičku - pokud by existovala pohádka o hodné sestřička, tak tato by tam určitě hrála hlavní roli :) Co se týče ordinace a čekárny - opět na 1 s hvězdičkou - čisté a příjemné prostředí.

První šok nastal již po příchodu do čekárny-chování sestry mě dost šokovalo a nejen mě,z arogance a přehnaného sebevědomí nám všem pacientům padala brada.Když jsem vešla k doktorce Březinové, šokovala mě zakouřená ordinace z cigaret.Podotýkám,že jsem tam byla s ročním synem! Načež jsem ji tedy ukázala synův zažloutlý nehet na noze a paní doktorka na mě vyrukovala,že malé děti přeci plíseň nemívaj. Cosi mi předepsala, hádat jsem se už nehodlala. Další 3 lekáři mi řekli, že je to přeci hloupost,samozřejmě plíseň mohout mít a taky to byla. Otřesný zážitek! Napíši špatnou recenzi,kde to jen půjde!

Lékařka, které předepisuje každému to samé masti s kortikoidy nebo drahé šampony a kosmetiku kterou má v ordinaci. Diagnostikuje od stolu, jak tu již někdo psal. Znaménka taktéž kontroluje pohledem od stolu a nenamáhá se ani vzit kukátko. Nikdy mi s ničím nepomohla, ani nikomu koho znám. Takže já kladně hodnotit nemohu v žádném případě.

Paní doktorka provádí diagnostiku na vzdálenost 2 metry a přes punčocháče. Diagnostikovala mi tak lupenku, která vůbec lupenkou nebyla. Po roce a půl se mi vlivem jejího léčení onemocnění zhoršilo tak, že jsem myslela, že přijdu o nohu. Bolest a svědění, která jsem zažívala a kvůli kterým jsem téměř nespala, bych přála paní doktorce alespoň týden. Naštěstí mě přijal jako akutní případ pan primář Dubáň, který okamžitě poznal o jaké onemocnění jde. Již po první aplikaci jím předepsaných léků okamžitě ustoupily bolesti a svědění a za dva dny ustoupil i otok. Paní doktorka vám možná vypálí bradavici, ale to je tak všechno. Nejsem sama, kdo má s paní doktorkou velmi špatné zkušenosti. Zdaleka se jí vyhýbejte!

Nepříjemné jednání, neefektivní léčba.
Další nešvar je "odbavování" pacientů nikoliv podle času příchodu, ale podle známosti a podle toho, kdo chvátá jak na autobus.

Nereagovala na doporučení hematologa, že devastaci cév mi způsobuje nadměrné používání kortikoídních mastí a dále je předepisovala. Na lupénku na dlaních reagovala tak, že rukama nemohu nic dělat. Pomalu a jistě jsem si na hodnocení a léčbu p. doktorkou zvykal. Vždyť každý musí na něco zemřít. Náhoda tomu chtěla a změnil jsem doktorku a tím i léčbu. Zmenšila se ložiska lupénky, nedělají se mi modřiny a dokonce se snížila bolest kloubů.

Mám stejnou zkušenost jako Mac. i Rikisha. Kortikoidy na všechno! Pouze pozdrav a šup ven, ani slůvko navíc.

výborná doktorka

Velmi nepříjemná lékařka, a špatný přístup i ze strany sestřičky. Doktorka se na vás ani nepodívá, nemůžete říct ani svůj názor, nevysvětlí vám pořádně co vám je a na všechno píše Kortikoidy.