Daniela Vaculíková, otorinolaryngolog Roztoky

MUDr. Daniela Vaculíková

Otorinolaryngolog

10 názorů

Uložit


Adresa

Lidická 1734, Roztoky
Sam. ord. lékaře specialisty - ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

P
Ověřeny pacient

Úžasná a milá paní doktorka, která se naží pomoci za všech okolností. Pacientů asi hodně přibývá, takže i je nutné počítat s čekáním, i když je člověk objednaný, ale když jdete z ordinace, kde je vám věnován potřebný čas, tak pochopíte, proč ke skluzům dochází. Výborné zkušenosti s vyšetřením malých dětí. Pěkně zařízená ordinace se vším potřebným. Chvála patří i sestřičce, která je milá a ochotná.


S

Názor přidán dne 30.03.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


E

Názor přidán dne 06.02.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Ověřeny pacient

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/lekari-se-brani-pomluvam-na-webu-marne.html


Ověřeny pacient

Paní doktorka Vaculíková je erudovaná a vysoce profesionální. Zdravotní problém umí zhodnotit v širokém diferencialně diagnostickém spektru ( i mimo svůj obor). Vřele doporučuji dospělým a především potom maminkám s dětmi, se kterými má obrovskou zkušenost!


Paní doktorka je moc milá a šikovná,pomohla vždy mým dětem,mě i manželovi.Není snad velký problém ráno sestřičce zavolat a nahlásit,že přijdu s bolestmi.Dělám to tak vždy a nikdy jsem nebyla odmítnuta.Kéž by takových lékařů bylo více!


Velmi milá,naprosto profesionální práce zejm. s malými dětmi, velice špičkový odborník, moderní metody,příjemné prostředí, ordinační doba i večer....doporučuji.


Ověřeny pacient

Nemohu souhlasit s předchozím hodnocením! Myslím si, že paní doktorka i sestřička mají vysoce profesionální přístup, ale záleží samozřejmě na lidech, jak se postaví k tomu, že nejsou ošetřeni ihned... Kromě toho, mají na dveřích napsáno, aby se pacienti objednávali telefonicky - což asi pán se zánětem dutin přehlédl ... Naší rodině vždy ochotně pomohla a sestřička byla vždy velmi milá. Samozřejmě se stane, že taky mnohdy čekáme, ale když vidím, že přijde maminka s plačícím dítětem v náručí, tak asi každý pochopí, že tento malý pacient bude mít přednost.... Přeji paní doktorce i sestřičce mnoho spokojených pacientů a moc děkujeme, že je v Roztokách máme!!!


Ověřeny pacient

Naprosta spokojenost, poradi, pomůže a vyléčí. Doporučuji! Hlavně v Roztokách, kde s bolestí v krku není skoro kam jít...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


S

Paní doktorka je moc milá a chápavá k dětem, dospělým i důchodcům. Vyšetření provádí šetrně, že "skoro nic nepocítíte". I přes mladý vzhled má bohaté zkušenosti z motolské nemocnice. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti