Palackého 165, Chrudim
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Také jsem k ní chodila, léčba atopického ekzému. Potřebovala jsem jinou mastičku a objednání cca za 2 měsíce. Měla by to zabalit, v ordinaci a v léčbě se zadrhla před 20 ti lety...

Myslím, že si zde vylili svoje egocentrická ega lidé co si myslí, že se vše a hned točí koulem nich. Já mám s paní doktorkou ty nejlepší zkušenosti.
Michal Bihary

Divim se negativnimu hodnoceni na chovani teto lekařky. Z meho pohledu to je příjemna pani.Lecení u ni trva dele,ale pomuze.Sestřička je taky velice příjemna a ochotna.

Naprosto nedoporučuji ! Raději navštívím výše zmíněnou paní doktorku Hlavatou

Bohužel i já mám s touto paní doktorkou otřesné zkušenosti. Měla by to zabalit a jít do důchodu. Neochotná, protivná a to že nerozpozná diagnózu, to už tu raději nebudu komentovat.

Nedoporučuji, když mám kožní problém, tak ho potřebuju řešit co nejdříve a ne se u stoleté neochotné sestry objednat na termín za tři měsíce, to mi nevyhovovalo! Jsem u paní doktorky Hlavaté a toto se mi již nestává. Jo a ještě jsem si vzpomněla, jak již zmíněná sestra vyšla na chodbu a před narvanou čekárnou se mě ptala, co mám za problém:-) to mě skoro omývali!!! Nebylo to nic tak hrozného, ale i tak to pro mě bylo dost ožehavé a tohle byl nářez! Zdravím sestru a přeju dalších sto let v ordinaci!!!

U p.doktorky jsem byla s vážným problémem a pomohla mi na 1*,z mého pohledu skvělá lékařka.

Bohužel, také nedoporučuji. Má velice neprofesionální přístup. Ordinuje rychlým pohledem a sama dává pacientovy vybrat řešení. Opravdu, práci vykonává z donucení. Jediné plus je perfektní sestřička.