Ortopedická ambulance, Nemocnice Nový Jičín
Purkyňova 2138/16, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dobrý den,musím říct že paní doktorka Rosinská je naprosto špičkový doktor.Byla jsem na operaci obou noh,hallux valgus a tak skvěle provedené operace.Moc bych Vám tímto chtěla poděkovat.Je to zázračný doktor,příjemná od pohledu a vždy v dobré náladě.Jsem ráda,že mám tuhle paní doktorku.Hezký den

Paní doktorka Rosinská je velmi milý, příjemný člověk a doktor na svém místě :) Nemám si na co stěžovat :)

Paní doktorka Rosinská je vynikající lékařka,operatérka a ortopédka,navíc velmi milá sympatická a ochotnápaní.Byl jsem na operaci výměny kolenního kloubu levé noho a jsem velmi spokojen.Děkuji paní doktorce za provedené operace a těším se na další spolupráci

Paní doktorka Rosínská - výborný operátor a lékař.Je to člověk na správném místě.Jsem po operaci obou kolen
(DĚKUJI ZA NÁHRADNÍ DÍLY) -A hlavně děkuji Vám pani doktorko za jejich výmněnu----konečně můžu chodit
a možná si i zatuncuji po dlouhé době.
Přeji paní doktorce ať se ji daří a zůstane pořád tak skvělá jak je.
DOPORUČUJI VŠEM.
Děkuji

Paní doktorku Danielu Rosinskou znám již několik let.Operovala mně a nedávno i mého syna.Je velmi simpatická,milá,příjemná,ochotná, vždy vše podrobně vysvětlí a poradí.Je také výborný operatér a lékař.Kdyby takových jako ona bylo víc.Přeji paní doktorce at se jí daří a zůstane pořád tak skvělá jak je.

Paní doktorka je velmi dobrý ortopéd a zlatý člověk. Lidská, milá, vřele ji všem doporučuji

Dobrý den,jsem velice spokojená s paní doktorkou.Dělala mi už 4 operace a vždy velmi dobře.
Doporučuju všem.
Děkuju

nejlepší ....

Paní doktorce Rosinské děkuji za reoperaci kolene, koleno bylo po dvou nepovedených operacích na jiném pracovišti a nyní konečně chodím bez kulhání. Vím, že už to nebude nikdy jako to druhé, zdravé, ale jsem spokojená za výsledek, jaký je. Ještě jednou díky. P.K.

Výborná doktorka a operatérka, člověk na svém místě.