Pr. Veselého 6, Hodonín
Veterinární ordinace MVDr. Daniela Plešová

Hotovost

Zobrazit ostatní veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární ordinace MVDr. Daniela Plešová kastrace kocourka

Bohužel musím napsat svou vlastní zkušenost s paní doktorkou Plešovou.
Dne 17.12.2018 jsem, po předchozím objednání, zavezl svého 7 měsíčního kocourka na běžnou kastraci, za hodinu jsem si měl pro něho přijet. Jaký byl pro mne šok, když mi zavolala má partnerka, že je Fredeček po smrti,že mu selhalo srdíčko a prý jí to volala paní doktorka. Těžko popsat tu bolest a smutek, protože to byl náš mazlíček, kterého jsme zachránili a vychovali od malého koťátka.Paní doktorku jsem navštívil a dostalo se mi vysvětlení, že vše bylo v pořádku, dávku dostal podle tabulek správnou a že udělali vše pro jeho záchranu (adrenalin do srdíčka, kyslík atd.).
Nechci nikoho odsuzovat, navíc to Fredečkovi život nevrátí,ale nemůžu se zbavit dojmu, že tu došlo k nějakému pochybení ze strany paní doktorky (větší dávka na uspání-můj laický názor), ale mohl mít i skrytou srdeční vadu, která nešla zjistit (názor paní doktorky). Kde je pravda se už nedovím, podle mne byl naprosto zdravý (zase jenom můj názor), nechci ani ublížit paní doktorce, může mít pravdu, ale v každém případě ztratila mou důvěru a už k ní chodit nebudu.
Napsal jsem jen svůj pohled na situaci, která se bohužel stala a teď před vánocemi je to pro nás obzvlášť bolestivé.

Musím si paní dokotorku pochválit.. dnes jsme urgentně potřebovali pomoct pro pejska a paní doktorka byla tak ochotná, že i když právě vyjížděla z domu, vrátila se a přijala nás i bez objednání a kontaktu předem. Je levná a velice příjemná. Spokojenost nadevše!!

Paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná, to souhlasím, ale bohužel se bez okolků pouští do případů, se kterýma má malé nebo žádné zkušenosti, ordinace je vybavena velice skromně ( jen nejnutnější vybavení, nic víc nehledejte), ale hlavně a ze všeho nejpodstatnější je neznalost úplného základu a to je podání anestezie, všem takovýmto odebrat urychleně licenci!!! Ty tragické a žalostné následky nejdou ani popsat.. pro ni možná denní rutina, přece jen žádná citová vazba k cizímu zvířeti není, ale pro majitele mazlíka, nepřekonatelná bolest a utrpení. První a tak tragická zkušenost s ní, mě nutí vyjádřit svůj názor a varovat i Vás ostatní.

Skvělá doktorka ... působí na mě za každé situace tak klidně a vyrovnaně, jako by ji ani nic nedokázalo překvapit. Navíc velmi vstřícná a vždycky dokáže poradit.

Paní doktorka je velice hodná a vstřícná. Vždy se snaží poradit a nezalekne se ani nezvyklých pacientů jako jsou potkani. Hodnotím opravdu velmi kladně.