MUDr. Daniela Hanišová

Kožní ambulance
Pražská 71, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ambulance Jiný

Téhle doktorce se prostě nedovoláte, půl roku se snažím objednat.

Umístění: Kožní ambulance Jiný

Paní doktorka Hanišová je nejlepším dermatologem, se kterým jsem se kdy setkala a po třiceti letech trápení mi konečně pomohla od silného akné. Jsem šťastná, že mi byla doporučena. Její přístup je nejen profesionální, ale i lidsky vstřícný.

Umístění: Kožní ambilance Růže

Páni doktorka je super a moc mi pomohla .
Moc chválím i sestřičku je také super .
Když mi bylo špatně a měla sem horečky při růži a zimnici tak mi zavolali sanitku na převoz do nemocnice.

Umístění: Kožní ambulance

Paní doktorka je skvělá. Většinou tam jdu s tim Ze nejsem objednána a pokazde mě s úsměvem přijme a neodpákuje jako většina lékařů . Muzu jen doporučit.

Nejlepší kožní lékař v Českých Budějovicích. Když máte problém, se vším poradí, vysvětlí a pomůže a když tam chodíte často, tak občas nechce ani těch 30kč za ošetření. Velmi milá a vstřícná.

Pro všechny pány.
Tato doktorka s vámi bude mluvit jako nejlepší kamarádka ať půjde o jakýkoliv problem. Já měl problem s anogenitálními verunky (bradavičky na penisu), protože nejsem zrovna opatrný a využívám svobodu jak jen to jde. Vše vám vysvětlí, co vám může hrozit a dá vám na výběr z možností, co s tim uděláte.
Celkové zařízení je přepichové a máte s doktorkou soukromí před sestřičkou pokud se stydíte. Určitě vás nebude za něco kárat, hubovat, vyhrožovat nebo snad buzerovat. Je profesionální, milá, upřímná a nedělá si z vás dobrý a není arogantní. Jsem velice rád, že jsem k ní mohl zajít a je ochotná tento intimní problém řešit.

Paní doktorka byla velice příjemná. Podle mě záleží s jakým problémem za ní jdete, né vždycky jde problém vyřešit rychle. V čekárně bylo plno, ale naštěstí to šlo rychle.

Děkuji paní doktorce za velmi vstřícné jednání při každé mé návštěvě ordinace. Jsem ráda,že jsem ji poznala.

Paní doktorka je skutečně milá a příjemná, sestřička taktéž, to je bohužel vše, s mým problémem mi vůbec nepomohla...mám dlouhé roky akné a její přístup byl stejný jako u jiných kožních lékařů, neustálé předepisování mastiček a nic víc. Když jsem se jí ptala, zda to nemůže být problém jiný (krev, játra apod.), bylo mi řečeno, že ne, prý akné nemám tak hrozné a když budu intenzivně mazat, tak se to zlepší...10 let mažu a stále nic...

Paní Hanišovou navštěvuji už od mala a pokaždé jsem se dočkala sympatického a odborného přístupu. Čekací doba mi nevadí, možná jen ta malá čekárna :)...