MUDr. Daniela Frisová

Gynekolog Více

Trhový Štěpánov 1 adresa

Samostatná ordinace PL - gynekologa
Trhový Štěpánov

Do ordinace MUDr.Frisové chodím 8 rokem a je to čím dál horší! Při posledni návštěvě dělal sestřicku její syn nebo kdo...a čekala jsem o 2hodiny déle než jsem byla objednána...rádoby sestřička mi na to jen arogantně odvětil,že to se stává a vyřizoval si soukromou poštu na e-mailu!Pokud se to stává,tak proč se musím objednávat? Další věc je, že když jsem žádala o změnu antikoncepce kvuli pleti, změnila mi ji sestřička po telefonu, bez jakékoli prohlídky jsem si vyzvedla recept na novou antikoncepci...to se potom děly věci!Získala jsem alergii na ovoce,oříšky,pleť se mi jeste zhoršila a přidala se vyrážka ruzne po těle :-/
Po dobrani "nove" antikoncepce jsem si nasadila znovu předchozí a pani doktorka me za to pochvalila s tim, že mam asi na nějakou látku alergii... Nevim, jak to chodi u jiných gynekologu, ale brzy to půjdu asi vyzkoušet...jelikoz čekat 2hodiny na 3minutovou prohlídku bez jakéhokoli odbornejsiho vyšetření se mi nechce...
Ale co musím paní doktorce opravdu pochválit je vybaveni a utulnost jak čekárny, tak ordinace :)

Velmi dobrá lékařka ,vždy pomůže ,naslouchá ,je milá a ochotná!!!