Samostatná ordinace PL - gynekologa
Benešovská 621, Vlašim

W

Výborná lékařka. Upřímná a vždy mi vyřešila každý problém. Personál skvělý. A připlatit si za kvalitu mi nedělá absolutně žádný problém. Za mě jednička s hvězdičkou!

Nepříjemně působící paní, pokud si nepřejete předepsat antikoncepci (mimochodem velice drahou) neváhá se přímo zeptat co tedy po ní vlastně chcete. Když jsem jí sdělila, že mám ve 30 letech za sebou již 3. potrat, zeptala se, jestli si myslím, že mě jako ona bude léčit (pochopitelně diocházím do CAR). Po návštěvě u ní jsem měla pocit, že jsem šla k lékaři, ale omylem vešla jinam. Potřebovala jsem nového gynekologa po přestěhování, ale tohle již nikdy více.

U paní doktorky jsem byla poprvé když mi bylo 15.První problém nastal tehdy,když jsem byla objednaná a na řadu jsem přišla po dlouhých 3,5 hodinách čekání s tím,že každá těhotná pacientka měla přednost.Dokonce i ta,co tam přišla o půl hodiny dříve než byla objednaná.Mezitím,jsem si v čekárně vyslechla drby místní sestřičky,která řešila problémy pacientů s jinými a ještě jí to přišlo vtipné.Na mě koukala jak na blbce s tím,že u takovéto doktorky nemám zřejmě dle jejího názoru ještě co dělat.( V Praze mi o rok později vynadali,že gynekologii nenavštěvuji častěji,že je to v mém věku normální.) V ordinaci jsem byla tak 3 minuty a odcházela s tím,že mi paní doktorka bez jakéhokoli vyšetření,bezd odběrů krve na srážlivost apod. doporučila a předepsala antikoncepci za 800 na tři měsíce.Antikoncepce mi nesedla a tak jsme se tam po 2 měsících objevila znovu.Paní doktorka mi cpala stále tu samou,že jsme se rozhodla jí raději vysadit úplně.Gynekologii navštěvuji se stresem.Vybavení je sice pěkné,ale odpovédá tomu,kolik si za něj sami zaplatíte.

s pani doktorkou spojená nejsem. Často trpím záněty močových cest a né a né je vyléčit. Když jsem k pani doktorce přišla po měsíci znova se zánětem, tak hned ve dveřích: ,,Co tady zase děláte?"... no byla jsem zaskočena.. Nevím, jestli nemá ráda mladé holky, ale ke mě příjemná moc není. Se setřičkou jsem moc spokojená, je vždy příjemná. Raději bych šla jinam, ale nevím kam.

Neprofesionální přístup, arogance. Pokud se o své zdraví příliš nezajímáte (a to nemyslím nikterak špatně), pak budete možná u Dr. Frisové spokojené, pokud si ale hledáte samy informace, o svém těle, o těhotenství... pak se pravděpodobně s Dr. dostanete do křížku (křičet na pacientky není zrovna profesionální přístup). Jinak ordinace je vybavená skvěle, člověk nemusí nikam jezdit na UZ, paní porodní asistentka je báječná... Ale jak říkám, člověk nesmí přijít se svým názorem na to, co se s jeho tělem (příp. nenarozeným dítětem) bude dělat. Taky za zvážení si tu účtují peníze, chápu, že ten stroj, který na to mají, něco stojí... Ale moje nová Dr. se mě prostě zeptala, kolik vážím, a bylo to vyřešené - a zadarmo :-D A ano, nediskrétní prostřední při příjmu u sestry je taky ne pováženou...
Shrnuto - Dr. Frisová je určitě profesionál, ale jisté části žen prostě nebude vyhovovat.

Paní doktorka je velice upřímná nemohla jsem otěhotnět čekaly jsme s přítelem 1a půl než otěhotním až když jsem byla doporučená od přítelova mamky tak my řekla že mám velkej zánět a naštěstí mě stoho vyléčila a ted díky Pani dokt. jsem porodila krásne dvě děti dá se s Paní doktorkou komunikovat o čemkoliv.Dostala mě ze všech problému a jsem jí za to velice vděčná.Také sestřičky jsou velice příjemné má paní doktorka hezkou ordinaci sice se čeká dlouho ale to mě nevadí jsem rádá že k ní chodím a je velice dobré že to má paní doktorka vše doma že nemusí jezsit po špitálech atd.

Paní doktorka má sice krásnou ordinaci, nicméně její jednání je hodně arogantní, odradila mě hned při první návštěvě. Zaměřuje se mnohem víc na svoji profesi a diplomy a sděluje, jak je skvělá. tenkrát byla mojí první paní doktorkou.
Na druhé návštěvě, že nejsem objednaná, přestože jsem se u sestry telefonicky objednala. A protože v té chvíli nebyla přítomna sestra, řekla mi, že aspon budu otvírat dveře pacientkám a at si sednu na místo sestry. Byla hodně naštvaná a silně neprofesionální. Navíc za potvrzení propustky do práce chtěla 50Kč.
S takovým přístupem lékaře jsem se ještě nesetkala..
Tento příběh je starý několik let, bohužel natolik nezapomenutelný, že jsem ihned po této zkušenosti přešla jinam.
Sestřička byla milá, ale probírá problémy pacientek před ostatními, jakékoliv soukromí je tatam..

Já jsem s pani doktorkou moc spokejená. Pani doktorka má nejen krásnou ordinaci, ale neustále se vzdělává, investuje do přístrojů ...Vyhovuje mi i její přímost, kterou ji mnozí zazlévají. Hodněkrát mi pomohla a mám si ji za co vážit. Ano, předepisuje dražší antikoncepci, ale to proto, že obsahuje nejméně hormonů...Přestože tentokrát ji neposlechnu a nenechám se očkovat v 34letech proti rakovině děložního čípku, jsem ráda, že k této pani doktorce můžu chodit.

již jsem se vyjadřovala na thema zda lze ve Vlašimi najít gynekologa a ted jsem objevila MUdr Brodana ,nyní má smlouvu si ze všeobecnou poj a tak má spoustu pacientek,je jemný a soucictný a má největší zkušenosti,doporučuji

K paní doktorce Frisové již delší dobu nechodím. Nijak závažné problémy jsem nikdy neměla, takže nemohu zas až tak soudit. Pouze jsem trpěla na výtoky, což se nám vyřešit nepodařilo. Antikoncepci mi předepisovala tu nejdražší, což jsem byla za vyšší kvalitu ochotna akceptovat. Odešla jsem z důvodu, že jsem musela platit i za razítko pro příspěvek od pojišťovny a jednou jsem si domů odnesla asi za 300,- neprodejný vzorek, jak jsem doma s překvapením zjistila. A jelikož jsem chodila do školy a platila to vše ze svého, docela mě to na ní mrzelo.