Vynikající doktor! Dříve jsem chodila k panu Dr. Dvořákovi, nemohla jsem se zbavit zánětů, říkal, že je vše vpořadku, po přestupu mě pan Dr. Daniel vylečil a byl zděšen v jakem stavu jsem přišla (nepodíval se ani do karty, jen na mě a hned věděl, že mám nepřeléčené dlouhodobě záněty), dale nevyhovují antikoncepce, která mi neměla být vůbec podána! Díky němu jsem začátek rizikového těhotenství zvládla i moje dcera, měli jsme hodně na male. Sestřička vypadá přísně, ale je moc ochotná a příjemná, vždy se mi snaží vyjít vstříc. Nevyhodou je někdy dlouhé čekání v čekárně, ale vždy se pan Dr. věnuje svým pacientkám na 100% a snaží se být empatický. Za mě 100%

K panovi dr.chodim radu let.obe me tehotenstvi byli rizikove,ale diky jemu,vse dobre dopadlo.2cisarske rezy me neminuli,ale vsichni jsme nazivu!!a my se s manzelem tesime z dvou uzasnych kloucku..moc moc moc mu za vse dekuji!!!tet me ceka zavedeni nitrod.teliska,tak verim,ze vse pujde hladce..jinak,je to uzasny clovek s velkym srdcem a hrozne se bojim,az jednou pujde do duchodu!sestricka je taky strasne lidska a ochotna...jen ta cekaci doba-zadna hitparada:-)

Je to nejlepší gynekolog jakého znám!Profesně, lidsky,vždy ochotný, milý-vždy jedná s upřímným zájmem o klientku..Když jsem měla ve svém třetím těhotenství potíže,dostala jsem i jeho soukromé tel.číslo pro případ, že bych potřebovala cokoliv mimo ordinační dobu!A když se pak stalo, že jsem překotně porodila doma, tak jsem mu volala a i přesto, že měl ten týden dovolenou, přijel do své ordinace, aby zkontroloval, zda jsem po porodu v pořádku!Velmi se před ním za těch skoro 20 let, co k němu s naprostou spokojeností chodím skláním a jen se děsím toho, že půjde jednou do důchodu:-(..

Nejlepší gynekolog,jakého znám..a že jsem jich pár prostřídala,než jsem zakotvila před 13 lety v jeho ordinaci.Špička ve svém oboru,velmi lidský a trpělivý přístup.Tak důkladnou vstupní prohlídku jsem u nikoho nezažila.Díky jeho profesionální péči se mi podařilo otěhotnět a mám 2 zdravá dítka :-) ...jen jeho přítomnost v Břeclavské porodnici mi chyběla :-( A často si pokládám otázku,kam budeme chodit,až pan DOKTOR ordinovat nebude...v tomhle případě bych věk odchodu do důchodu zvedla na 100let :-D Všem vřele doporučuji-budete v dobrých rukou krále Jaroslava :-) A co se týče sestřičky-musíte se jí trefit do nálady :-)..jinak je fajn :-)

K panu doktorovi jsem chodila od 18 let. Vždy se choval velmi lidsky a sestra byla příjemná. a S největším problémem (nepravidelná menstruace) se mu nepodařilo mi pomoci,ale nakonec ani v nemocnici mi nepomohli. Obě těhotenství pod jeho dohledem byli pro mne od 20 týdne doslova očistcem. Prý se musím šetřit a vydržet. První jsem opravdu vydržela až téměř do termínu (kromě spousty jiných problémů) s neustále tvrdnoucím břichem a narodilo se mi zdravé dítě.Když jsem pak po 5ti letech s panem doktorem konzultovala případné další těhotenství tak řekl že nevidí ani tak problém v těhotenství jako spíše v otěhotnění,prý by to byl zázrak. Po tomto požehnání jsem otěhotněla ,,napoprvé". Břicho mi tvrdlo od samého počátku a šetřila jsem se že už to ani víc nešlo.Spala jsem málem i ve stoje,neměla jsem sílu udržet se v bdělém stavu víc než 2 hodiny což doktor věděl a přesto nijak neřešil.Mám prý vydržet,jsem v úplném pořádku. To mi řekl 10 dnů před tím než jsem porodila. Tak dlouho jsem se snažila to tvrdnutí břicha vydržet (tyto bolesti jsou lehce zaměnitelné s počínajícími porodními bolestmi,které bych v tu chvíli nečekala) až jsem přijela do nemocnice na poslední chvíli. Sloužící doktor jen řekl že kdybych přijela ráno a ne v poledne tak by se snad dalo něco dělat,ale že už rodím a na tak nedonošené dítě nejsou vybaveni. RZS mne převezli na Obilňák kde jsem ve 29 týdnu porodila.Čípek vstřebaný,placenta vyklenutá,ale porodní cesty uzavřené,dítě malé,proto císařský řez.Chlapeček měřil 36cm a vážil 1150g.Druhý den po narození dostal křeče a vyšetření ukázalo rozsáhlé krvácení do mozku.Doktor mi vysvětlil že už udělali maximum a snažil se mne připravi na to že se nejspíš nedožije rána protože je jeho mozek natolik zalitý krví že i dospělý člověk by už byl dávno po smrti. Zázrakem přežil. Přežil. Pan doktor Daniel celou situaci na kontrole po 6tinedělí komentoval slovy: ,,Víte,příroda už to tak zařídila,že ty špatné plody vypudí dřív než by byly životaschopné. Že to v Brně zachraňují je jiná věc" Genetické vyšetření ukázalo že je chlpec v pořádku. Celkové postižení je následek předčasného narození což je příčinou krvacení do mozku. (mozková mrtvice) Nechci tady popisovat čím vším jme si prošli. Náš syn prodělal více než 30 operací. Mnohokrát jsme od doktorů slyšeli že víc už udělat nemohou a že se se synem máme rozloučit. Nechci tady popisovat čím vším jme si prošli.Jen si prosím dávejte pozor na to do jakých rukou se svěřujete. Synovi je 10 let,je úplně ležící,přijímá jen mixovanou stravu, nemluví a trpí epileptickými záchvaty a vyžaduje 24hodinovou péči.Bez vyhlídek na jakékoliv zlepšení. Kdo nezažil,nemůže nikdy pochopit jaký dopad to má na pečující matku a celou rodinu. Nikomu bych to nepřála.A TO VŠE JEN KVůLI ZANEDBANÍ PÉČE ZE STRANY GYNEKOLOGA!

Výborný odborník a lékař.......

Nejlepší gynekolog v Břeclavi!!! Ikdyž sestra vypadá nepříjemná,ve skutečnosti to tak není,jen neumí rozvrhnout čas objednání a pak nestíhá.

Nejlepší doktor kterého znám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Díky němu jsem se dočkala zdravého dítka!

Velmi dobry lekar.

Výborný lékař. Mohu jen doporučit. Jen sestřička to občas kazí.