Privátní ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Odborný lékař ortopedie
Markvartovická 59/1200, Ludgeřovice, Hlučín

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo operace ramene

Panu doktorovi moc děkuji. Operace dopadla skvěle. Po měsící už ani pocitově nevím, že operace proběhla. Milena Šerková.

chodim dlouho k dr.Gavlickovi jsem velmi spokojen,lecil jsem se u druhych ortopedu ale nikdo na rengenu nic nepoznal az dr. Gavlicek! jeto lekar ktery sve praci rozumi,dovede poradit a je ochotny!

Připojuji své hodnocení pro maminky, které si vybraly pana doktora pro své děti a jejich kyčle. Po druhé kontrole, kdy se mi nezdál způsob ani výsledek vyšetření jsem se hned následující týden vydala k jinému lékaři. Pan doktor Gavlíček mé dceři po první vyšetření doporučil pouze široké balení s tím, že pravou kyčel nemá na jedničku s hvězdičkou, ale jen na jedničku. Po druhém vyšetření nás poslal na rentgen, ovšem s kontrolou až za měsíc! Jsem "jen" matka dvou dětí, ale myslím si, že měsíc ve vývoji miminka je hodně dlouhá doba! Po pečlivém vyšetření jiným lékařem, který zkontroloval také klíční kosti a páteř, se ukázalo, že malá má velmi strmou stříšku, tak že jí ohýbá tělíčko do oblouku. Ten samý den jsme měly hotový rentgen a se snímkem hned zpátky k lékaři. Malá dostala Pavlíkovy třmeny s kontrolou za týden. Pokud se její stav nezlepší, bude nutné řešit operativně :-( Je mi líto, že jsme u pana doktora možná ztratily skoro dva měsíce. Maminky, zvažte, zda jste vybraly správně. Možná pan doktor s miminky teprve začíná a nemá tolik zkušeností. Nevím, nechci nikomu ublížit, ale také nechci, aby dopadl hůře než my.

Byl jsem na operací kyčelního kloubu u dr. Gavlíčka a jsem nadmíru spokojen, jak ochotou tak jednáním i provedení operace.Dnes zase běhám jak srnka.

velice dobrý,ochotný,byl jsem na operaci kolene a jsem velice spokojen.

S tímto "lékařem" jsem měl tu čest loňského podzimu, kdy mi re-operoval kotník. Ráno v nástup operace se mi svěřil, že o mně a mém stavu vlastně vůbec nic neví, že se o termínu operace dověděl toho dne ráno a že půjde sehnat informace a vrátí se ke mně. Leda prd, na operaci jsem šel aniž bych věděl cokoliv, p. Gavlíček se na mě vykašlal a už se neukázal, neobtěžoval se ani s jakýmkoliv předoperačním vyšetřením. Na sále před uspáním jsem ho taky neviděl a veškeré info jsem si musel shánět od ne zcela informovaného personálu oper. sálu.

Po probuzení z narkózy jsem měl 8 hodin na to abych dedukoval, co se na sále asi tak dělo a jak to probíhalo. Cca v 18:00 se p. Gavlíček objevil ve dveřích mého pokoje, aby se mě zeptal jestli cítím prsty a můžu s nimi hýbat pak se měl k odchodu, zastavil jsem ho abych se ho zeptal co vlastně prováděl a jestli se to povedlo. "Vyndaly se vnitřní stehy a odstranily srůsty, kterých tam moc nebylo." Pak zmizel a to bylo naposled co jsem ho po dobu svého pobytu v nemocnici viděl. Veškeré podrobnější info jsem pak sháněl na ranní vizitě u primáře.

Pooperační propouštěcí zpráva z nemocnice samozřejmě obsahovala veškeré předoperační vyšetření.

Co se kontrol po operaci týče, taky paráda. V průběhu 4 pooperačních kontrol na mě tento "lékař" ani jednou nesáhl a kontroly probíhaly stylem "kouknu od stolu, však tam něco uvidím". Nohu jsem měl fialovou, ledovou a snad nějaký zánět mě dokonce donutil v mdlobách jít na pohotovost. Pan Gavlíček mi na toto řekl, že ta noha je naprosto normální, byť jsem na ní měl ještě 3 měsíce po operaci strup a okolí rány fialové nateklé a ledové. Naprosto ignoroval jakékoliv moje poznatky k mému zdravotnímu stavu a přicházel s jedním absurdním řešením za druhým typu "Vemte si houbku, teplou vodu a ten strup seškrábejte" mně v té době vadil a bolel i kontakt s obyčejným prostěradlem na posteli. Na 5. pooperační kontrole už mi došla trpělivost a na milého pana "lékaře" vystartoval a mimo jiné se ho zeptal i na lživé informace v pooperační propouštěcí zprávě. Jeho odpověď zněla "O co vám jde?".

Sebral jsem se a šel za svým ortopedem, kterého navštěvuji už leta a který bohužel nemá k dispozici operační sál, jinak bych se s nějakým p. Gavlíčkem vůbec neobtěžoval. Můj ortoped mi okamžitě nasadil antibiotika, které jsem bral opravdu dlouho, než se noha, a tělo vůbec, trochu vzpamatovala. Má rekonvalescence se díky p. Gavlíčkovi prodloužila o několik měsíců.

Děkuji ale nikdy víc.

tento lékař je velice dobrý,byl jsem u něho na operaci kolene a nikdy si o nic neřekl ani jsem mu nic nedal a ta ochota jak se staral jsem velice spokojen.

pro kukulin: Bez jakých koliv narážek..tento pan doktor nechal při operaci paní 30cm. dlouhou špachtli? Díky

Milí Klér a Pustko. Toto není diskuzní fórum, ale stránky, kde máte vyjádřit své zkušenosti. A já je vyjádřil. Napsala jsi ,Klér, cituji "má narvanou čekárnu a to doslova", načež jsi to v dalším příspěvku redukovala na 3! Takže buď má takovou malou čekárnu nebo lžeš. Já jsem osobně několikrát zažil, že jsem byl objednán na 18.OO hod a sedělo nás tam na tuto hodinu objednáno 8.Na řadu jsem se dostal ve 21 hodin. Tato praxe pokračuje dodnes. Moji zkušenost s "urychlením" mi potvdilo několik dalších lidí (samozřejmě mimo záznam). Pokud nechápeš, co na něho mám, tak se nauč číst a přečti si můj příspěvek. Tam jsem dle pravidel těchto stránek popsal svoji zkušenost. Milý Pustko! Je divné, že nechápeš, že se nepodepisuji pravým jménem (Klér určitě také není pravé jméno a zřejmě ani Tvoje), ale určitě sis všiml, že v dnešní době si lékař může dovolit nechat pacientovi v břiše po operaci 30 cm dlouhou ocelovou špachtli (ta paní ji tam měla půl roku)a soud ho stejně osvobodil. Tento případ soud odůvodnil tím, že i lékař se může splést. Věř mi, že kdybych věděl, že ho jiný kolega nepřikryje, ruka ruku neumyje, tak do toho soudu jdu. Kukulin

vždy pomůže!!! good