Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Studentská 7, Žďár nad Sázavou
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Škrdlovice 48, Žďár nad Sázavou
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice pečlivá, starostlivá, velice ochotná, milá Léčba je vždy přesně a správně cílená. V případě potřeby není problém konzultace či návštěvy mimo pracovní dobu. Jsme velmi spokojeni.

K paní doktorce chodím velmi ráda, nikdy jsem s ní neměla žádný problém, léčba vždy proběhla na výbornou, akorát u synovce jeho problém trošku znevážila, ale jinak je to výborná pediatrička,už od mala jsem ji měla velmi oblíbenou.

Skvělá paní doktorka, vždy pomůže, poradí. Naslouchá, nic nezlehčuje, ale ani nepřehání.Můžu jenom doporučit :)))

K

Není pravda, že to paní doktorka s dětmi neumí. Naše dcera ji má moc ráda, syn je zatím malinký, ale už teď k ní má kladný vztah. Navíc jsou paní doktorka i sestřička velice milé a ochotné. Paní doktorka vždy trpělivě vyslechne naše pochyby a veškeré léčebné postupy podrobně vysvětlí. Navíc se nám také stalo, že na nás po našem telefonátu čekala v ordinaci po své pracovní době, abychom nemuseli s dcerou na pohotovost. Je nejlepší.

Mohu jen potvrdit, že paní doktorka je moc milá, dokáže poradit a pomoci, neodbyde vás ihned antibiotiky, ale zkusí nejdříve alernativní léčbu. Ano občas nemusí mít nejlepší náladu asi tak jako každý, je to přeci jen člověk. Po mé poslední návštěvě jsem si svůj názor nejen utvrdila, ale paní doktorku ještě více oblíbila.

U

Některým dospělým nemusí paní doktorka tzv. sedět, ale myslete především na své děti. Jako pediatr je vynikající, rozpozná každou maličkost. Jsem naprosto spokojená a doporučuji.

jsme s pani doktorkou spokojeni.dobry pristup a vzdy kledne leceni.

A

Lepšího pediatra jsme si vybrat nemohli. Paní doktorka je velice vstřícná, příjemná, starostlivá, kdykoliv se na ni můžeme obrátit s čímkoliv. Ochotně poradí i po telefonu a poradí opravdu dobře. Více usmívající se sestřičku v ordinaci jsem taky ještě nezažila. Jsme opravdu moc a moc spokojení a vřele doporučuju všem, co tápou při výběru pediatra ve Žďáru nad Sázavou.
A navíc jí to v ordinaci docela "odsejpá", takže ani čekací doby nejsou dlouhé.

M

K paní doktorce chodi moji dva synové a já jsem s ní velice spokojená. Je ochotná a vždy ráda poradí a pomůže. Taky jsem ráda, že klukům vždy hned nedává antibiotika(oproti jiným doktorům). A sestřička je velice milá a ochotná.

J

Paní doktorka je ochotná vstřícná a hledá příčinu nemocí - antibiotika nasazuje až tehdy, když ví, které "zviřátko" způsobuje nemoc a podle toho nasazuje léky.
Moc Doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti