Praktický lékař stomatolog
Švermova 219, Vítkov

Pozitivní zkušenost s prací paní zubařky, kdy mě bolel zub měl sem tam černé tečky a myslel si že to je kaz, ovšm bylo mi zděleno že je to jen pigment a bolest je jen dočasná kvůli zanesení nevhodného jídla do štěrbin zubu, byla mi doporučena zubní pasta sensodyne repair protec, sice dražší pasta, ale problémy vymizely po pár dnech.Vyhl sem se vrtání zdravého zubu plus jeho částečné uzdravení a proto píšu pouze kladné hodnocení!

dobrý den ,rád bych také přidál svůj nelichotivý názor.
Při běžné prohlídce mi paní "zubařka"nešetrně poškodila zcela zdravé dva přední zuby při odstranění pouhého plaku.Vymlela do nich kráterky,takže mi odhalila i krčky.
Navíc mi zubní kámen z dolních zubů který mývám ,odstranila asi na 20% zbytek tam zůstal dále.
S návštevou jsem byl velice nespokojený.

hodnocení lékaře velmi dobrý ,práce vynikající doporučuji všem,přístup k lidem profesionální hodný pochvaly

Je dost dobrá.

Velmi dobrá, já jenom chválím :-). Co se týče špatných názoru, všechny docela shodné, že by náhoda???

Je nejlepší jak ve své profesi tak k velice dobrému přístupu k lidem.

Arogantní chování doktorky i sestry!!!!!!!
Nedoporučuji...!!!!!