Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Nemocnice Kyjov Jiný

Velmi milá paní, pomůže, podrobně vysvětlí a vymyslí plán léčby.
Je vidět, že tomu rozumí a hlavně milý přístup. ;)

Varuji všechny před touto tzv.dermatoložkou.Od dětství trpím těžkou formou atopického ekzému a k paní doktorce jsem přišel cca před 3 léty ve stabilizovaném stavu a nastavenou léčbou ve formě tablet.To se ale paní doktorce nezdálo,léky mě vysadila a začala s mastičkařením.Po 2 letech její léčby kdy už nevědela co se mnou dál mě odeslala do FN Brno,kde naštěstí rozpoznali vážnost mého stavu a puvodní léky mě vrátili za což jsem jim dodnes vděčný

Nejhorší dermatoložka, se kterou jsem kdy se setkala. Být specializována na kůži a nediagnostikovat jedno z nejčastějších kožních onemocnění - psoriasis vulgaris (lupénka) jen proto, že pacient nemá infiltrovaná ložiska na kolenou a loktech - to se může stát opravdu jen v Kyjovské nemocnici. Moc děkuji paní "doktorce", že mi vzala rok života - díky její neschopnosti a nevzdělanosti jsem musela podstoupit 2 naprosto zbytečné artroskopie kolene. Můžete si potřást pravicí s prim. MUDr. Bílou st. Tady se potvrzuje fakt, že kožaři byli studenti medicíny, kteří byli schopni přišít ucho k zadnici.
Je-li Vám Vaše kůže milá - běžte kamkoliv, jen ne k této paní "doktorce".