Praktický lékař pro děti a dorost
Pod Nádražím 1013/11, Kraslice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Jsem celkově spokojen, zachránila mi syna při kolapsu a chodím k ní již 26 let.Při náhlému selhání mi zavolala RZ a tím mě zachránila, byl jsem na ARU 15 DNÍ A NEBÝT JÍ, TAK TU NESEDÍM A NEKLEPU DO KLÁVESNICE!!! Milan M Kraslice

Má dcera díky teto jaksi doktorce měla zápal plic a půl roku se z toho dostávala , díky odchodu k jinému lékaři jsme to zjistili , neboť se doktoru něco nelíbilo a ihned nás posílal akutně do nemocnice . a doktorka ze je vše v pořádku jako na každé návštěvě , jen Paralen že pomáhá. Za mě nejhorší dětský lékař

Myslím,že můžu doporučit paní doktorku s ohledem na nabídku,jakou máme v Kraslicích.
Zatím.

LR Cosmetic - proč ne když to pacientovi pomůže? Mě doporučila a po dvou letech trápení je můj syn konečně bez kortikoidů a další léků. Mnoho lidí dnes nechce jen chemii, ale raději se přiklání k přírodní léčbě.

U paní doktorky si připadáte, že ji obtěžujete svými zdravotními problémy. Je neochotná a protivná.

Lékařka na správném místě,kterou navštěvujeme celá rodina a neměnili bychom.Oceňuji,že na každou blbinu nepíše antibiotika a je nakloněna i alternativní léčbě.I když je určitě velmi zatížená ,nikdy jsem u ní neměla pocit,že bych ji obtěžovala....vždy mě trpělivě vyslechla a poradila .Sestřička je taktéž příjemná.

Za sebe,ale především za své děti nedoporučuji....Možná dobrý doktor pro dospělé,avšak jako pediatrička jedna velká katastrofa...Diagnózy určuje od stolu,člověk jí musí odezírat téměř ze rtů aby rozuměl,pokud se člověk moc ptá málokdy dostane odpověd.Bagatelizuje problémy...Určení diagnózy jí činí velký problém a když si neví rady nepošle nemocné dítko ani na vyšetření místo toho jak šarlatán tkouší jestli zabere nějaká léčba....

Paní doktorka opravdu nemá ráda silnější lidi.je nesympatická, s malou jsme odešli, naprosto nám nevyhovovala. když jí brali krev, nechali mě čekat venku a já musela poslouchat jak tam chudinka křičí. byla tam dlouho a já ani nevěděla co tam s ní dělají. nevyplňuje ani zdravotní průkazku, pro nás nevyhovující doktorka.

S paní doktorkou mám více méně velmi dobré zkušenosti. Mám už hodně dlouho problémy s velkými bolestmi zad a znáte to - všude jste jen simulant. Paní doktorka mi hodně pomohla a nebýt intervencí ze sociální pojišťovny, jistě by se o mě starala déle. Jim jsem se bohužel nevešel do tabulek, takže bolest nebolest - padej makat! Teď, když záda bolí, spolknu prášek a modlím se, aby to nebylo horší. Stejná situace je i s častým "zaskakováním" nervů na krku. Tady bohužel musím říct, že si někdy u paní doktorky připadám jako simulant. Ale já si to nevymýšlím, bolí to jako blázen.
Bohužel taky musím souhlasit s pohledem paní doktorky na tloušťku, neboť bez jakéhokoliv vyšetření a otázek mě ihned zařadila mezi jedlíky a přežírače se knedlíky, přestože knedlíky vůbec nejím a na své poměry a možnosti jím celkem zdravě. To bych paní doktorce vytkl, jinak je skvělá a příjemná, totéž platí o sestřicce. Dávám mezi "Doporučuji" a "Velmi dobrý", protože ten přístup k lidem, tlustějším než ona by měla hodně poopravit. Ne každý se přežírá k prasknutí, paní doktorko.

K paní doktorce jsem začala chodit v době kdy jsem měla za sebou nejhorší období svého života,amputovali mi prso pro karcinom.A paní doktorka se ke mě zachovala skvěle,hodně mi pomohla,a za to jsem jí moc vděčná.Je prostě lidská,vyslechne vás,a jakmile vám něco je,okamžitě vás posílá na různá vyšetření.PANÍ DOKTORKO,DĚKUJI !!!