Dalibor Ďurďa, ortoped Turnov

Prim. MUDr. Dalibor Ďurďa

Ortoped Více

1 názor

Uložit


Adresa

28. října 1000, Turnov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
1 názor

H
Ověřeny pacient

Pan primář Ďurďa je jednou z největších osobností, co jsem v životě poznal. Bezpochyby je jedním z nejlepších ortopedů a operatérů v ČR a i mimo ni. Jako primář ortopedie působil řadu let v Semilské nemocnici, kde se mu podařilo vybudovat jedno z nejlepších ortopedických oddělení u nás i v celé Evropě. Nyní ve své činnosti pokračuje jako primář ortopedie v Turnově a bezpochyby jen díky němu a jeho týmu se nyní může Turnovská nemocnice pyšnit špičkovým ortopedickým oddělením. Není pochyb o tom, že se i pověst nemocnice (která dříve nebyla nejlepší) právě díky jeho skvělé práci významně pozvedla a zajisté právem.
Vždy jsem rád sportoval, ale od dětství jsem měl problémy s kyčelními klouby, které se začali projevovat výrazněji ve 20-ti letech a v 25-ti už to byl problém takový, že jsem téměř nemohl chodit, natož sportovat, chodit na box nebo do posilovny, jezdit na kole a podobně, na což jsem byl dříve zvyklý.
Nyní jsem necelé 3 měsíce od operace totální endoprotézy pravé kyčle a světe div se, už nyní můžu chodit bez berlí a pomalu se vracet do normálního života a to jen díky panu primáři Ďurďovi, který mě operoval a použil špičkovou mini-endoprotézu. Také je třeba zmínit, že pan primář Ďurďa jako jeden z prvních v ČR, používá vždy nejmodernější endoprotézy, s kterými třeba jiní operatéři ještě nemají zkušenosti a nepoužívají je. Jeho práce je pro něho zajisté také koníčkem a je to znát. Což dokazují i jeho pracovní cesty do zahraničí, kde učí ostatní ortopedy novým postupům a poznatkům v operativě. Ve zkratce profesionál a také velice příjemný a vstřícný člověk.
Na závěr bych chtěl ještě jednou poděkovat panu primaři Ďurďovi za to, jak mě a řadě ostatním pomohl znovu se těšit ze života a pohybu, protože bez pohybu, žit nelze. Přeji Vám, pane primáři pevné zdraví a mnoho dalších úspěchů ve své obdivuhodné kariéře. S pozdravem Jan V.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti