Adresa

Praktický zubní lékař
Karla Čapka 748, Habartov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
W
Ověřený profil

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Suché a jejímu manželovi MUDr. Suchému a jejich skvělým sestřičkám Janě Krčínové a Milušce Dlouhé.Moc pomohli naší dceři při akutní bolesti zubu i mimo ordinační hodiny.Vysoká odbornost , profesionalita a zároveň milý, lidký přístup s úsměvem na tváři v této ordinaci nechybí. Jsme moc rádi,že máme to štěstí a paní doktorka nás přijala za své registroané pacienty. Moc Vám,paní doktorko,děkojeme.S.W.

Ověřený profil

Děkuji dobra velmi dobrá .

L

K paní doktorce jsem chodila od dětství. Už několik let bydlím v jiném konci republiky,ale dodnes na ni vzpomínám jako na nejlepšího stomatologa,kterého jsem kdy potkala. Zuby,které mi dělala před více jak 10ti lety mi dodnes drží bez problému,narozdíl od plomb udělaných jinde a jiným lékařem před necelým rokem.je velice milá a příjemná k pacientům což si myslím je velmi zapotřebí.


Katastrofa vážení!!!!! Byla jsem svědkem toho, kdy mému příteli našla 4 kazy, kde mu dva stačila i vyvrtat- samozřejmě si to naležitě nechala zaplatit. Bohudík jsme museli, během léčení, přejít k jinému lékaři a ten nás ujistil v tom, že přítel žádné kazy nemá a že je zcela vyléčen. Ani při dalších preventivních prohlídkách lékař žádné zmiňované kazy nenašel. To je hrůza, svěříte se do rukou profesionála a on Vám bude vrtat zdravé zuby, jen aby tržil. Je to už skoro 4 roky a je mi z toho stále zle.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Profesně vynikající, pacienty se specifickým přístupem k ústní hygieně (zatím) nefackuje.


Č

Profesně dokonalá, empatie do duše pacienta


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti