MUDr. Dagmar Obrovská

Pediatr Více

Březová nad Svitavou 1 adresa

Sam.ordinace PL pro děti a dorost
Moravské náměstí 75, Březová nad Svitavou

Umístění: Sam.ordinace PL pro děti a dorost

Od paní doktorky jsme naštěstí velmi brzy odešli ke skvělému panu doktorovi. Paní doktorka má problém s respektem jiného názoru, je přesvědčená o své pravdě. Šíří zastaralé, mylné a poškozující informace, nemá žádné povědomí o prospěšnosti kojení, nezná či dokonce popírá nežádoucí účinky očkování. Zbytečně plýtvá antibiotiky, předepisuje je i na zaraženou rýmu.
Za naší rodinu jako lékařka selhala.

Ochotná, vstřícná a pečlivá. Mohu jen doporučit!!! Děti ji mají moc rádi, ochotně vše vysvětlí a poradí. Velmi oceňuji dostupnost i mimo ordinační hodiny na mobilním telefonu.

Jsem velice spokojená.

Paní doktorka Obrovská je super...., můj syn onemocněl s kostní dření, už tak je tato situace pro rodinu vysoce stresující, ale když máte někoho, kdo vám rozumí a snaží se vám ze všech sil pomoci, alespoň trošku se vám v ten okamžik uleví.I po vyléčení, pokud byl jakýkoli problém, vždy k nám paní doktorka přijela a byla nám ku pomoci ( a to kdykoli i po telefonu).Kéž by takových lékařů jako je ona bylo na světě více. Být lékařem není podle mého názoru jen obyčejné zaměstnání, je to poslání....

K pani doktorce rada chodim s detmi,protoze je vyborna.