Odborný lékař psychiatrie
Žižkova 43, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

S paní doktorkou nejsem vůbec spokojená, vybírala jsem ji podle tohoto hodnocení na známém lékaři - a za mě už NIKDY. Momentálně si hledám jiného psychiatra. Paní Mikesková, za ty tři roky - co jsem k ní docházela, nedokázala vůbec nic, nedokázala mi pomoct když jsem to potřebovala, ale ládovat mě ustavičně lékama, to jí šlo. Na mou prosbu - co dělat, když se zhoršuje nejen můj psychický stav ale už i fyzický, jsem se nedočkala žádné rady nebo doporučení na odborného lékaře - který by mi ulevil od bolestí. Celé sezení je vlastně o tom, že přijdu, paní doktorka se mě zeptá jak se mám, proměníme si pár zdvořilostních frází, dostanu recept na hromadu léku a za čtvrt roku zase přijdu. Pokrok, změna, zlepšení ??? ne ......Hrozně lituji, že jsem této doktorce tak věřila a svěřila se do její péče, jsem mladý člověk ...ještě mi není 20 - a za ty 3 roky (její péče) jsem už mohla být někde úplně jinde... a ne hrabat po dně.....

Milá usměvavá, má zájem poslouchat, setkání vždy bylo příjemné, za půlhodinu kterou každému věnovala byla schopna celou dobu poslouchat nebo něco povídat. Když jsem byl objednán na 10 ráno, šel jsem dovnitř v 10 ráno, přísně dodržovala časy.

musim jen souhlasit ,stemi nazory ,taky jsem jedna zvas ,ktere moc pomohla,jeto proste nase slunicko

Ještě dlouho poté, co odejdu z její ordinace se nechávám doprovázet pokojnou radostí ze setkání s velmi milým člověkem.

Doporučuji.

milý přístup

Lidský přístup k pacientovi.

Paní doktorka je skvělá. Otevřela mi oči a pomohla jak mohla. Určitě doporučuji. Moc milá a usměvavá dáma.

Paní doktorka je velice hodná a umí s pacienty komunikovat. Nejsou jí lidi a jejich osudy lhostejné. Docházím k ní již několik let a nikdy mě nenechala spadnout níž jak jsem dosud. Snaží se mi ze všech sil pomoct a jsem jí za to vděčná. Jen kdyby byli všichni lékaři jako ona. Děkuji

K Paní doktorce Mikeskové docházím již několik let.A mužu říct,že lepšího psychiatra jsem nepoznala.Je velice milá a komunikuje s pacientem.Cítím se vždy po její konzultaci pozitivně naladěna.Více takových lékařu.Doporučuji.