Ord. lékaře specialisty - ORL
Školní 3, Lovosice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Paní doktorka je velice milá, přístup k dětem úžasný, má mou plnou důvěru. S antibiotiky neplýtvá, což je moc dobře. Můžu jen doporučit!

Z svého obvodního lékaře jsem vždy při nevolnosti ( rýma, kašel, ucpané dutiny atd.) dostala ihned antibiotika bez důkladnějšího vyšetření. Proto jsem se rozhodla jít rovnou k paní Miffkové. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a paní doktorka dává přednost léčbě bez antibiotik. Což po mé zkušenosti oceňuji. Doporučuji.

Jsem velmi spokojený, přístup k ošetřujícímu, výborný. Nemám připomínek. Takových více, milá, ochotná, komunikativní. Hodně zdaru v její práci.

Milá paní doktorka, milá sestřička!!! Pečlivé vyšetření a skvělý přístup k dětským pacientům. Antibiotika píše s rozvahou! Takže můžu jen doporučit!!!

vynikající lékařka, u které byl s nadsázkou i výplach ucha příjemnou záležitostí:)

Čekárna je otřesná, ale pro nás "socky" pacienty asi stačí. Lavice na sezení pamatují dobrého vojáka Švejka.Za co platíme 30 Kč?
Paní doktorka se setrou přišly v den mé návštěvy o půl hodiny pozdě, ordinovat se začalo až za další půlhodinku. Jsem pracující a ve svém zaměstnání bych si to nedovolila.
Na sobě měla paní doktorka zašívané lékařské kalhoty (další nápad, jak využít 30 Kč). Vrcholem všeho bylo, když mi přidávala antibiotika, místo vystavení receptu sáhla do skříně pro použité léky. Po třech dnech užívání jsem zjistila, že jsou čtyři měsíce prošlé. Tomu říkám ohrožení zdraví. Paní doktorka ztratila moji důvěru.

Čekárna otřesná, ale pro nás "socky" pacienty asi stačí. Na co že to vybírají těch 30 Kč? V den mé návštěvy přišla paní doktorka i se setrou o půl hodiny pozdě a začala ordinovat až za další půlhodinku. Na sobě měla zašívané lékařské kalhoty (další nápad, jak vhodně využít oněch 30 Kč). Vrcholem všeho bylo, když mi přidala antibiotika a místo vydání receptu, sáhla do skříňky pro nějaké použité léky. Až doma po třech dnech užívání jsem zjistila, že jsou 4 měsíce prošlé! To už je snad ohrožení zdraví. Paní doktorka tímto ztratila moji důvěru.

Paní doktorka je velice milá, chápající..I když k doktorům ráda nechodím, k této paní doktorce je radost zavítat. Moc mi už kolikrát pomohla a i mé čtyřleté dceři. Vřele doporučuji. Sestřička taky super.pETRA hORÁKOVÁ, cHOTĚŠOV

Paní doktorka patří k nejlepším specialistům s jakými se naše rodina setkala. Je velice empatická, chápající a vždycky nám pomohla. Léky předepisuje s rozmyslem, pokud to jde, zkouší nejdříve léčbu bez antibiotik. Bikdy jsem se nesetkala s tím, že by byla neochotná nebo netrpělivá, naopak je laskavá a vlídná. Stejně tak i její sestra. Mohu ji všem vřele doporučit. Kéž by bylo víc takových lékařů. :)

Velice hodná paní doktorka, jen kdyby takových bylo více....