Dermatologické centrum Aaronlaser

Kožní ordinace Domov seniorů Pohoda
Švabinského 3, Olomouc

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatologické centrum Aaronlaser Jiný

Lékařka na svém místě. Vždy pomůže, poradí a vyléčí . Milá, ochotná s lidským přístupem. Jsem ráda, že ji máme v Olomouci. Znám ji dlouho a neměnila bych! Martina

Souhlasím, velmi ochotná, lidský přístup, pozitivní člověk. Jedna z mála ordinací i čekáren, kde se člověk cítí opravdu dobře, což je v přítomnosti zdravotního problému potřeba. Z profesionálního hlediska odborník na svém místě. Potěšilo mě například i to, že mi v závěru vyšetření dala vzorky oleje do koupele a krému (což si většina doktorů nechává pro sebe i kdyby se jim to mělo doma zkazit, a nebo je prodává - mám několik známých doktorů v rodině i mezi přáteli, kteří to tak bohužel dělají. Od této doktorky vždy můžete očekávat vlídný přístup a snahu dopátrat se příčiny problému, na který navrhne nejšetrnější způsob léčby.

Paní doktorka je pečlivá,příjemná a vždy ochotná poradit a pomoci. Každému,kdo ještě nemá nebo není se svým dermatologem spokojený, doporučuji!!!

Paní doktorka mě přijala ihned, probrala se mnou mou potíž a sdělila mi možnosti léčby. Byla milá, profesionální, paní sestřička byla taky velmi ochotná. Aterom mi nakonec vyřízla, nemám si nač stěžovač, jen vřele doporučuju dalším. Nová ordinace je taky velmi pěkná. 100%!! Jiří Novosad

Paní doktorka Kubicová je odborník na svém místě s velmi citlivým a lidským přístupem,velmi mi pomohla vyřešit moje kožní problémy s akne,nabídla metody léčení,o kterých jsem předtím neslyšela a které byly velmi příjemné v příjemném prostředí její nové ordinace na tř.Svobody v Olomouci.Nyní léčí další členy mé rodiny a můžeme ji všem vřele doporučit.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jmenuji se Denisa je mi 40 let už 2 roky mám lokalizovanou sklerodermie, letos v létě mi diagnostikovali sklerodermie v obličeji, pořád mně svědí celý obličej i pokožka ve vlasech ,bolí mně malé klouby, někdy i svaly léčba žádná protož paní doktorka se s tím ješte nesetkala.prosim o radu anebo kontakt na někoho kdo s touto nemocí má nějakou zkušenost . Mám hrozný strach kam až to dojde bez léčby. Děkuji

Dobrý den,pokud máte diagnostikovanou lokalizovanou sklerodermii a objevily se další potíže s tím spojené,je vhodné toto dále podrobně vyšetřit a stanovit možnosti léčby.Navštivte jakoukoliv kožní kliniku v okolí vašeho bydliště,kde Vám jistě pomohou tento problém vyřešit.

MUDr. Dagmar Kubicová

Hello ,

I need some advice , my son has warts on his foot , is there any medicine i can buy from the pharmacy , or should i consult dermatologist . he is 6 years .. thanks for the advice

Hello,
you can buy some solution for warts in pharmacy,like Duofilm etc.,and try it treat yourself ,but consult dermatologist is better.

MUDr. Dagmar Kubicová