Ordinace pro děti a dorost
Husova 583, Uherské Hradiště

Katastrofální způsob komunikace! Paní doktorka je náladová a velmi popudlivá bez jakékoliv ochoty i jen stručně vysvětlit diagnózu. Na otázky reaguje obracením očí a arogantním odsekáváním a to při každé návštěvě. Patrně považuje všechny informacechtivé maminky za nesvéprávné. Odcházíme!

Dneska jsem byla docela v šoku, když jsem položila dotaz ohledně mototiky syna a ten obličej a lavina slov mě ohromila. Nejsem pediatr a pro své dítko chci to nejlepší, ale jednání paní doktorky mě vytočilo. Ač dospělá, přišla jsem si jako školáček před tabulí. Nepochybuji o kvalitách paní doktorky, ale trochu lidskosti a milejšího přístupu by opravdu neškodilo. Snaha lékařky léčit vše sama je obdivuhodná. S tečícím očičkem jsme tam byli čtyřikrát:-)

NEDOPORUČUJI , velmi nepříjemná, náladová a bohužel i mstivá lékařka i sestra, jsem ráda , že jsem měla možnost odejít ....

Paní doktorka ke mně byla hodná, když jsem byla hodně malinká, ale potom? Když jsem měla campylobacter, tak řekla, že bolesti břicha simluju a napsala mi kapky na žaludek. Když mi nepomohly a šla jsem k ní znovu, napsala mi jich dvě balení. Tak mě mamka raději vzala do nemocnice. Nepoznala, že jsem měla infekční mononukleózu. Přitom moje nynější obvodní doktroka říká, že z krevního obrazu je to úplně jasné. Taky nepoznala, že mám zápal plic a černý kašel. Zároveň! Řekla, že je to dobré a napsala mi Ambrosan. Zápal plic mi nakonec zjistila jiná lékařka, když už byl přechozený. Mimochodem můj přítel k ní v dětství taky chodil a díky jejímu zanedbání trpí od pěti let silnou cukrovkou. Dost se divím těm, co jsou s ní spokojení. Bojím se, abyste se nespálili jako většina.

Když má paní doktorka den je nadprůměrnou ve svých řadách. Bohužel je opravdu dosti náladová,popudlivá a její naposled provedený nerudný obličej by odradil i silnou náturu.Co mi však vadí mnohem víc tak je to její nepružnost v jednání.Pokud za ní přijdu s dětmi vícekrát za rok se stejnou nemocí,píše jim dokola stále to samé a dětem to zjevně nepomáhá.Několikrát jsem ji na tento fakt o častém opakování nemoci upozornil,však nikdy nereagovala.Neležím doma s rukama v klíně,ale sám hledám nové cesty pro zdraví mojich dětí,byť jsem se setkal s její negativní reakcí,nepolevím.Svým chováním si dosti škodí,má rozhodně na víc.

Paní doktorka je náladová, jednou se na mě hodně okřikla, což jsem teda váhala, zůstat x odejít. S péčí ale spokojená jsem, co jsme měli problém, tak ho vyléčila. Chodila jsem k ní v dětství, údajně tak náladová nebyla. Lidské to je, ale měla by se víc dokázat ovládat.

Lepší dětskou doktorku jsem si ani nemohl přát.

Nedoporučuji. Paní doktorka spoustu věcí zanedbá. Například mně celý život tvrdila, jak mám krásně rovné záda. V patnácti letech jsem pak šla s bolestmi na ortopedii kde se zhrozili. Ortoped doslova řekl, že jestli paní Honová neviděla tu skoliózu, tak je "úplně blbá." Samozřejmě že na léčení už bylo pozdě...
Jinak ale nesouhlasím s tím, že by byla náladová. Ke mně se vždy chovala velmi vstřícně a prohlídky byly v pohodě.

s dítětem jsem odešla po osmi letech. Velmi náladová.

lékařka je to vysoce profesionální,spoustu vyšetření i odborných zákroků si dokáže provést v ambulantní ordinaci sama.Není vždy nutné absolvovat vyšetření v nemocnici. To samozřejmě nemusí být všem rodičům po vůli. Náladový je asi každý člověk. Náladovost ale také asi není správný výraz. Jsme jen lidé a každý člověk může být někdy unavený a nemusí mít zrovna "svůj den". Někteým lidem-rodičům i pacientům by trocha té tolerance neškodila. Každý ať si sáhne do svědomí, zda byl vždy 100%.