Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Moskevská 508, Most
Ord. lékaře specialisty - oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty - oční

K paní doktorce jsme přišli, protože naše 13 léta dcera údajně nevidí. Žádné vyšetření hned by nasadila brýle. A to ještě dioptrie jako řemen. Nelíbilo se mi, že hned nasazení brýlí (bez vyšetření) a tak jsme se ještě objednali do Kukátka v Praze. To zjištění, že NEMÁ ŽÁDNOU VADU, vidí dobře a tím pádem BRÝLE NEBUDE MÍT mě nedostalo. Proto píši sem. Jsem z paní doktorky rozčarovaná a s dítětem raději až do Prahy. Dle mého, by to třeba chtělo víc se zajímat a udělat PODROBNÉ vyšetření, než jen dát sklíčka a zeptat se puberťáka jestli to je dobrý. I laik ví, že když si dám na zdravé oko dioptrii bude v tu chvíli vše ostré. Za mě velice špatná zkušenost s přístupem - pro děti nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jednoznacně doporučuji, nejlepší oční lekářka v Mostě a okolí, nejenže pečlivě vše vyšetrí, ale také i srozumitelně a trpělivě vysvětlí.
Setřička je úžasná a pomaha jeste nad ramec svych povinnosti.
Setkala jsem se vzdy s pochopenim a pomoci. Dekuji G.Pufflerova


Ověřeny pacient

vždy spokojen, jak s vyšetřením, tak s přístupem!
ke mně se vždy chovala profesionálně, ale i mile a vstřícně. Se žádnou arogancí jsem se nesetkal.


P
Ověřeny pacient

Ano souhlasím s arogancí, jak doktorky, tak sestry. Jestliže jí ta práce nebaví, tak ať ji nedělá. Je to práce s lidmi a s tím do toho šla. Proto si hledám jiného lékaře a může být sebelepší specialista.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Osobně považuji paní doktorku Gregušovou za velmi dobrou specialistku ve svém oboru, a ač nikdy jsem nepatřil mezi bystrozraké, nebýt kroků paní doktorky, mohl bych se nazývat lenozrakým. A pokud jí někdo vidí arogantní, tak by se měl především zamyslet sám nad sebou, jak často se sám kritik chová i k osobám jiným. Mnohdy totiž únava z práce, mnohdy i stres a napětí lékaře, může tento pocit u kritiků vyvolat. Obzvláště pokud mnohým kritikům tyto vlastní pocity únavy z práce, pracovního stresu a vypětí, jsou celkem vzhledem k jejich pracovní, či mnohdy nepracovní činnosti, cizí.


Lékařka velmi dobrá, myslím v Mostě specialistka nejlepší. To se ví všeobecně. Ale . . . má velmi nadřazený postoj k pacientům. Já jsem ta nejlepší, mám práce tady dost a o vás další nestojím.
K pacientům, některým chladná, mrazivá,snad vyhořelá.Nutná psychorehabilitace ! Ale pokud by byla ještě milá, vstřícná, ohleduplná, pak by do ordinace v Moskevské létala a odlétala na obláčcích.

Lajka


Ověřeny pacient

Občas trochu rázná, ale jinak profesionální. Sestřička je příjemná. Mám v tuto ordinaci důvěru.


Chodím k paní doktorce pravidelně. Je ochotná, pomůže i nad rámec povinností.


chodí k ní celá rodina, já zašel až teď a byla příjemná, zavtipkovala a snad i pomohla, příjemný překvapení, tady na severu Čech


B

Pouze dlouhé objednací doby kazí dojem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti