Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o.

Dnes jsem byl u pani doktorky a predtim cetl zdejsi recenze. Nenechal jsem se odradit a risknul to a vše bylo fajn. Nekecal jsem do niceho, nechal delat pani doktorku jeji praci, a delala ji dobre. Je sverazna, ale kdyz toto akceptujete... za me maximalni spokojenost. Navic jsem tam volal s tim, ze nemam doporuceni a mam bolesti oci uz dva mesice a setra mi rekla, at prijdu, ze me vezmou. Uprimne, necekal jsem, ze me vezme bez doporuceni. Podotykam, ze cekarna rozhodne prazdna nebyla. Takze i za to dik. ;-)

Víc nepříjemného a neochotného člověka jsem nikdy nepotkala. Nechci používat sprostá slova, ale na paní doktorku by se jich hodilo opravdu hodně. Potřebuji se přihlásit k nějakému očnímu lékaři jako nový pacient a po několika telefonátech k lékařům kteří pacienty nepřijímají mi byla doporučena tato doktorka, že stále bere nové pacienty. Když jsem jí ovšem sdělila, že už jsem kdysi u očního lékaře byla (před 15 lety asi), tak mi oznámila, že bez předchozí dokumentace mne nevezme. Nepomohlo ani že jsem jí řekla, že předchozí doktorka ordinovala ve městě 150km od Plzně a je již 10 let po smrti a její ordinace neexistuje. Prostě prý sežeňte si to nebo máte smůlu. Víc arogance a neochoty už by do svého jednání dát nemohla. Nedoporučuji nikomu.

Člověk přijde poloslepý k paní doktorce v dobré víře, že mu pomůže, ale kdepak. Chtěl jsem si v Plzni najít dobrou oční, tady by to byl ale omyl. Jak to tedy vypadalo: Ztratil jsem brýle a to je při nějakých 4 dioptriích docela problém. Sestra se tvářila, jako že co si to vůbec dovoluju přijít, když u nich nejsem hlašený a že bez výpisu z karty od mojí doktorky se se mnou ani nebudou obtěžovat. Tak jsem jí hezky poděkoval a šel se porozhlédnout jinam. Této ordinaci se vyhnout obloukem1

Beze slova se na mě vrhla a vrazila mi do oka příšernou stříkačku při proplachování kanálku. Nakonec mi vynadala, že se cukám. Byl to jenom pud sebezáchovy, ujišťuji vás, že jsem nadprůměrně ochotná vydržet všechno, ale tenhle přístup je smrtelný. Na moje problémy to stejně nepomohlo, vůle lékařky něco řešit = 0.