Doporučení chirurgové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Jirny

• „Děkuji za bleskové vyřízení a vstřícné vyřešení problému. Dorazil jsem s drobným zpožděním a přesto jsem byl přednostně přijat Více

Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha Mapa

Chirurgie Zahradní Město

• Chirurg, Gastroenterolog

„Kéž by byl každý lékař takový - profesionalita, lidskost, klid z pana doktora vyzařující, citlivost, empatie... Děkuji! Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „U pana doktora Kleina jsem absolvoval tento mesic operaci zlucniku a kyly. Mohu potvrdit vsechny skvele recenze. Pan doktor je profik a sympatak. V podstate nemohu rict na nikoho z Palace Athena spatne slovo. Vsem patri velke Dekuji a mohu jen doporucit. Více

• Chirurg, Gastroenterolog

„Pan doktor mi v prosinci 2021 operoval dost velkou oboustrannou tříselnou kýlu. Vybral jsem si ho na základě referencí na portálu Známý lékař a jsem moc rád, že jsem se nezklamal. Ačkoliv je pan doktor extrémně vytížen, věnoval vždy dostatek času důkladnému vyšetření a vysvětlení všech souvislostí operace. Po operaci jsem nepotřeboval brát žádná sedativa, připadalo mi až neskutečné, že druhý den můžu jít po svých domů. Teď, po měsíci prakticky nevím, že jsem na nějaké operaci byl. Smekám, pane doktore !!! Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Paní doktorka mi operovala žlučník. Přístup skvělý, vše polopaticky vysvětlila a k operaci objednala v krátké době. Oceňuji i, že před odchodem domů se přišla podívat na pokoj a ptala se, jestli je všechno v pořádku. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Mohu doporučit , odborníkna na svém místě , makáč a srdcař . Věnuje se věci do podrobna a řeší situace přehledně .

• Chirurg, Proktolog, Gastroen… terolog Více

„Pan doktor mi v roce 2019 operoval jícen a brániční kýlu a jsem nadmíru spokojená. Profesionál, vše vysvětlil, perfektní práce. Více

• Chirurg, Proktolog

„Pan doktor je opravdu odborník a neuvěřitelný profesionál. Z vyšetření jsem měla velké obavy, ale pan doktor mě uklidnil a vše proběhlo rychle a naprosto bez bolesti. Po celou dobu vyšetření každý krok komentoval. I sestřička byla velice příjemná. Určitě mohu pana doktora doporučit. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „S panem doktorem jsme byli nadmíru spokojení nejen že nám vše vysvětlil tak aby jsme my nedoktoři tomu rozuměli ale když zjistil u syna problém během chvíle si uměl zařídit vše co bylo potřeba aby mu mohl pomoci . Naše zkušenost s panem doktorem skvělá! Více

• Chirurg

Tovární 19, Jirny Mapa