Bronislav Pavelka, gynekolog Chrudim

MUDr. Bronislav Pavelka

Uložit

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Václavská 570, Chrudim
Gynekologicko-porodnické oddělení, Chrudimská nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi krátce, a za mě není ani dobrý ani špatný. Bohužel s gynekologem, ke kterému jsem chodila před tím se to nedá srovnat, to byl člověk na svém místě. Pan doktor je vcelku příjemný (jen jednou jsem ho měla šanci zastihnout v nepříliš dobré náladě a nebylo o co stát), sestřička taktéž. Ale popravdě, nebýt zdravotník a nevědět, tak se o svém právě probíhajícím těhotenství nedozvím skoro nic. Nevěděla bych na co se ptát a tudíž bych nevěděla zhola nic. Pouze dotaz na to, zda mám obtíže a při negativní odpovědi tím konverzace skončila, dozvím se, kdy mám přijít příště a konec. Žádné informace, skutečnosti, které by nastávající maminka měla vědět, čeho se vyvarovat, na co dát pozor... prostě vůbec NIC!! Jak kdybych si šla jen pro recept na HA. Po této stránce velké zklamání a při dalším těhotenství jednoznačně volím jiného lékaře.


S
Ověřeny pacient

Už bych neměnila, spokojenost největší po zkušenostech s jinými gynekology............je to odborník kterému plně důvěřuji ;)


R
Ověřeny pacient

pana doktora mohu všem doporučit. Vždy mi vše řádně vysvětlil a přeložil do normálního jazyka, nikdy jsem neměla pocit, že ho s něčím otravuju. Má velmi citlivý přístup. Když jsem poté otěhotněla, měla jsem úžasnou péči až do 7. měsíce, pak jsem se musela přestěhovat na Moravu kvůli manželově práci a tak jsem i změnila lékaře. Navíc má i úžasnou sestřičku.


Taky jsme k němu přestoupily a jsme obě velice spokojené- navíc má i veškeré vybavení pro těhotné takže špica:)


můžu říci že když jsem k němu přestupovala měla jsem strach, ale můžu říct je opravdu milý a poradí mnohem lepší než dr procházkováně


Dělá vše , jak má . Vše bez problému . Neřeším jeho vzhled , chodím tam ohledně zdraví !! Ten humor mi trochu nesedí . Ale doktor je to snad dobrý .


Ověřeny pacient

Jsem těhotná a mám pana doktora jako těhugynekologa. A doufám, že zůstanu i nadále, ne, že bych měla něco proti MUDr. Procházkové, ale on je fakt skvělý. Je milý, trpělivý a má smysl pro humor, který mi sedí :-) Jeeej, jak já se vždycky těším na kontroly :-) A tiše doufám, že ho stihnu i při porodu.

Lucko-2 a anonymko, co neumíš psát: 469 655 357 (ul. Průmyslová, Chrudim)


H

Pan doktor je spicka ve svem oboru.


Z

U pana doktora som absolvovala operaciu a musim skonstatovat, ze je to vyborny lekar, odbornik s ludskym pristupom k pacientke.Za seba mozem len doporucit.


Pohledný sympaťák se smyslem pro humor, dámy:) Jinak má přehled, je moderní, pečlivý.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti