Adresa

Gynekologie a porodnictví
Sídliště Svákov 739/III, Soběslav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

95 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Gynekologie a porodnictví

Pan Doktor je nejlepší, u kterého jsem kdy byla. Po vyoperování cysty v 21 letech a i poloviny reprodukčních orgánů jsem k němu přestoupila od gynekoložky z Tábora (zanedbala veškerou péči). Už nikdy více. Z problémů mě pan doktor vysekal, udělá mi vždy ultrazvuk, což v Táboře nedělali pomalu ani na požádání, vše vysvětlí. Nad ničím nemávl rukou, že je to normální, ale předepsal léky, které mi pomohly a já konečně mohla normálně žít. I když jsem se přestěhovala na Vysočinu, tak do Soběslavi stále dojíždím.

M
Ověřený profil
Umístění: Gynekologie a porodnictví otěhotnění

K panu doktoru Hoškovi musím napsat bohužel negativní hodnocení. Je mi 36 let a s manželem jsme se snažili o druhé miminko a když se nám to podařilo, tak mi v 6tt pan doktor sdělil, že plodu netluče srdce, takže na druhý den doporučil ihned kyretáž. Když jsem pana doktora poprosila o posečkání, že nemám žádné komplikace, on trval na kyretáži a nechtěl slyšet nic o tom, že bychom počkali. Každý plod má svůj čas na to, aby mu začalo bít srdce a mně přišlo, že pan doktor nalistoval tabulky (6týden= musí plodu tlouci srdce) a pokud to tak není, tak okamžitě na kyretáž. Pro jistotu jsem požádala o radu a pomoc ještě další 3 odborníky a při kontrole po 3 dnech srdíčko bylo na UZV již vidět, nyní jsem ve 12.týdnu bez komplikací a kdybych dala na "profesionální" přístup pana doktora, byla bych na šestinedělní prac.neschopnosti po kyretáži :-((

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B
Ověřený profil

Žádného jiného gynekologa jsem nikdy neměla, proto jsem asi jeho přístup a způsob léčby brala jako samozřejmost. Každopádně až teď, když slyším názory svých kamarádek na jejich gyndaře, tak chápu, že můžu být šťastná a panu doktorovi vděčná za to jaký je. Například pro mě uplně běžné vyšetřeni prsou při každé kontrole, vůbec jsem netušila, že to většina lékařů nedělá a přitom se díky tomu dá předejít zbytečným obtížím a hlavně včas na ten problém přijít. Chodím k němu 10 let, dojížděla jsem z Bechyně nyní dojíždím z Prahy a rozhodně bych neměnila. Každému vřele doporučuji.


Ověřený profil

K panu doktorovi docházím už hodně dlouho , mám ráda jeho lidský přístup a vstřícnost , jako lékař je opravdu dobrý a i když nyní žiji v Praze ráda k němu zajedu . Kéž by takových bylo víc. Děkuji Eva Hříbalová


Š
Ověřený profil

Tak také musím bohužel nesouhlasit. K tomuto panu doktorovi chodím už delší dobu, ale pokaždé odházím s takovým zvláštním pocitem. Ano, pak doktor s pacientkami nemluví (jak již bylo zmíněno předtím) Přijde mi to spíše jako rychlé odfláknutí a nashle. Když se snažím říct, co mě trápí, řeknu sotva dvě slova a pan doktor mi ihned skočí do řeči a okamžitě předepisuje nějaké léky které mi jsou stejně na nic. Pomalu ani neví o mém problému a snad se mě ani nesnaží pochopit. Žádám ho už delší dobu o tu konečně správnou antikoncepci, co by mi zlepšila pleť. Mám za sebou už 3 druhy antikoncepce a stále jsem nepotkala tu pravou. Snad musim říct, že je to ještě horší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřený profil

Už 4 roky mám zdravotní potíže, bohužel ani po této době mi stále nepomohl. Pokaždé mi dal nějaké tablety, mastičky,.., ale nic nezabralo. Navíc mám dojem, že on sám ani pořádně neví co mi je a prášky mi dává jen aby se mě zbavil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřený profil

Panu doktorovi Hoškovi patří veliký dík za jeho lidský, příjemný a přitom zodpovědný přístup k pacientkám.
Je tak přívětivý, starostlivý, lidský, že nemám nejmenší obavy jít do jeho ordinace a jeho starostlivost o dobro pacientek by měla být příkladem pro ostatní lékaře!
Je mým lékařem více než 12 let a nikdy jsem se nemusela v jeho ordinaci stydět nebo se bát.
Vždy ochotně poradil i po telefonu, což vůbec není běžné.
Je to vynikající odborník a také skromný člověk, což je skvělá kombinace a já jsem moc ráda, že mě k němu přivedla před lety moje dcera.
Takového lékaře přeji všem ženám!
Pane doktore, prosím, zůstaňte stále takový!!!
Upřímně Vám děkuji a přeji pevné zdraví Vám a celé Vaší krásné rodince!
Kateřina Drahotová, Tábor.


P
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojená,ochotně vždy vše vysvětlí,má citlivý přístup k pacientkám.Chodí k němu i moje 16 letá dcera,která se poprvé vyšetření bála a styděla,ale pan doktor si právě tím svým perfektním přístupem a lidskostí dceru získal a ta už se nebojí.Můžete ho navštvit bez objednání,což je perfektní.Vřele doporučuji..


V
Ověřený profil

děkuji za pana doktora, nic nebere na lehkou váhu, jakýkoliv mám problém,vše ověří a ihned řeší.Neexistuje,že by vám něco nenapsal nebo neporadil! Nejvíc si vážim jeho upřímnosti.Jinde Vám nakecaji různý nesmysly.Když jsem potřebovala drahý test,tak ho sice řekl,že je to drahý,že se to jen tak nedělá,ale udělal ho a nehleděl na omezení od pojišťoven. Prolezla jsem spoustu doktorů z ČB a TÁ a tenhle je nejlepší a vážim si ho. Ráda si za ním dojedu.Určitě to nemá s ženskýma lehký:-))) a každý se může zmýlit,pokud to není na denním pořádku.


-

Dovolím si nesouhlasit s posledním přidaným názorem. Já se léčila na neplodnost několik let, měla jsem za sebou 2 pokusy umělého oplodnění, mimoděložní těhotenství a moje bývalá lékařka (mimochodem - chodí k ní půl Tábora) mi odmítla napsat po operaci lázně, že prý na ně nemám nárok, jsem stará apod. (bylo mi 32). Přešla jsem k Dr. Hoškovi, ten mně vyšetřil, okamžitě napsal lázně a za 3 měsíce jsem byla těhotná. Takže já jsem mu naopak vděčná, myslím, že se opravdu snaží pomoct. Jako bonus je velmi milý, má usměvavou sestřičku, nečeká se u něj moc dlouho, nemusíte se objednávat ... prostě super.


Došlo k chybě, zkuste to znovu