Neurologická ambulance
Kuchařovická 11, Znojmo

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Bolest zad a rukou a hlavy.

Velmi příjemné vystupování, ochotni, mily, a dost mi pani doktora poradila a sestřička taky obe jsou moc super. Vřele doporučuji všem kdo ma tyto problémy.

p.Dr.je velice šikovná a svému oboru velice dobře rozumí.Chodím k p.Dr.již pátým rokem a jsem velice spokojená.Na které koliv vyšetření mi napíše žádanku,ba naopak mě doporučuje vyšetření s kterým má dobré zkušenosti.Jsem po třetí operaci pateře a že chodím,mužu děkovat jen p.Dr.A sestřička???je velice příjemná,ochotná!!!A těm nespokojeným???měli jste studovat a mohli jste sedět na místě p.Dr. nebo sestřičky!!!tato práce je velice náročná!!! Hauptmannová

Velice ochotná hodná paní doktorka neznám lepší opravdu vstřícní milý poradí neměnila bych jsem velice spokojena pacientka Garguláková

Paní doktorka přes mě dva roky léčila s bolestmi zad a při posledních návštěvách mě přesvědčovala, ať si zvyknu, protože už to lepší nikdy nebude. Prosil jsem jí o napsání žádanky na mag. rezonanci, ale prý to nic nevyřeší (a hlavně by jí šlo vyšetření do nákladů). Nakonec mi žádanku napsal jiný lékař a na základě rezonance jsem dnes po operaci páteře a vyjma malých omezení vedu plnohodnotný život jako dřív. Na paní doktorku v poslední době slýchávám víc negativních komentářů a bohužel jim musím dát za pravdu.

Překvapují mě tu negativní hodnocení. Mě paní doktorka vždy ochotně pomůže. Nemůžu říct nic špatného. Podle mě paní doktorka své práci hodně rozumí. Já ji můžu jen vřele doporučit. Dagmar Cafourková ZNOJMO

výborná lékařka

V čekárně přes hodinu, v ordinaci 2 minuty... po dvou návštěvách řekla, že už chodit nemám. Když sem pak nesla záznamy o vyšetření své praktické lékařce, zeptala se, kdy tam zase jdu, a když jsem řekla, že už se objednávat nemám, docela se divila...

Slyšela jsem na paní doktorku chvály, tak jsem se k ní přihlásila. Ale teď musím říct, že jsem byla spíš zklamaná. Ne, že by byla nějaká protivná, to určitě ne, ale přišlo mi, že mě pokaždé spíš odbyla. Byla jsem u ní v ordinaci 2x, pokaždé ne déle jak 5 minut, a vím jen to, že moje bolesti hlavy jsou "pravděpodobně od krční páteře". O výsledku vyšetření mi řekla dvě tři slova a prý jestli budu mít nějaké potíže, mám se objednat, jinak ne. Takže tak...

Co se týče omluvy lékařky a přesunutí na jiný termín, z důvodu změn ordinační doby, mohu jen hodnotit kladně. Sestřička se mi ozvala a přeobjednala mě na jiný termín. Takže s ostatními názory NESOUHLASÍM !

Příjemná, odborně zdatná a šikovná doktorka. Doporučuji. Miloslav Šebela - Znojmo.