Praktický lékař gynekolog
Dvořákova 385, Nový Bor

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Dnes jsem byla u p. doktora poprvé, sestřička naprosto skvělá, vše vysvětlila a pomohla mi. Pan doktor je profesionál na svém místě. To co mě trápilo 6 let on začal okamžitě řešit. Takových lékařů a sestřiček kdyby bylo víc.

U pana doktora jsem velmi spokojená, vzdy se chová vstřícně a laskavě, je to veliký profesionál. Vrele doporučuji a sestra je také výborná, profesionální přístup a perfektní péče. Děkuji Ludmila

Pro mě vždy kvalitní a důkladná péče, bezproblémová komunikace, převážně kladně hodnotím pečlivost a nadmíru spokojená jsem byla i při mých dvou těhotenstvích, kdy pan doktor nic nezanedbal a raději pošle na důkladné vyšetření,než aby se něco přehlédlo.

K panu doktorovi chodím už roky, nemůžu si stěžovat, vstřícný, pečlivý, během mých dvou těhotenství se o nás pečlivě staral. Mohu jen doporučit.

s panem doktorem jsem velice spokojená, je pečlivý ,milý a ochotný

Nechápu, jak někdo může říct, že sestřička Kohoutová je nepříjemná, chodím k nim již léta a nikdy jsem nezažila, že by byla, jo pravda, je trošku ostřejší, ale každej jsme nějakej, jsem těhule a chová se ke mě ona i pan doktor moc fajn, jsou velmi ochotní, doporučuji a hlavně pan Ulrich není žádnej amatér jako většina

Velmi dobrý lékař, nemohu si stěžovat, mohu jen doporučit.

Nebyla jsem spojojena jak s panem doktorem, tak se sestřičkou. Pan doktor byl sice příjemný, ale jeho léčba neúčinná a stále dokola mi dával bez sejmutí stěrů samé masti. Sestra mi v mých 25 letech tykala a byla dost nepříjemná.

Nevhodné prášky, po kterých jsem nejen přibrala, ale i začaly problémy s játry. Po vynechání menstruace půl roku injekce, po kterých mi bylo špatně. Neosobní přístup lékaře a naprosto příšerna sestra.

k panu doktoru chodím, bohužel... na dovče v zahraničí jsem něco chytla, zašla jsem si k doktorovi, dostala jsem prášky, které nezabraly, tak jsem dostala jiný a pak zase jiný, poté co jsem tam chodila půl roku bez výsledku a vyzkošela nejméně 10 druhů prášku, jsem si připadala jako pokusný králík... tohle nikomu nepřeju zažít...