Adresa

Praktický lékař gynekolog
Dvořákova 385, Nový Bor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Dnes jsem byla u p. doktora poprvé, sestřička naprosto skvělá, vše vysvětlila a pomohla mi. Pan doktor je profesionál na svém místě. To co mě trápilo 6 let on začal okamžitě řešit. Takových lékařů a sestřiček kdyby bylo víc.

L
Ověřený profil

U pana doktora jsem velmi spokojená, vzdy se chová vstřícně a laskavě, je to veliký profesionál. Vrele doporučuji a sestra je také výborná, profesionální přístup a perfektní péče. Děkuji Ludmila

H
Ověřený profil

Pro mě vždy kvalitní a důkladná péče, bezproblémová komunikace, převážně kladně hodnotím pečlivost a nadmíru spokojená jsem byla i při mých dvou těhotenstvích, kdy pan doktor nic nezanedbal a raději pošle na důkladné vyšetření,než aby se něco přehlédlo.


M
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím už roky, nemůžu si stěžovat, vstřícný, pečlivý, během mých dvou těhotenství se o nás pečlivě staral. Mohu jen doporučit.


H
Ověřený profil

s panem doktorem jsem velice spokojená, je pečlivý ,milý a ochotný


J

Nechápu, jak někdo může říct, že sestřička Kohoutová je nepříjemná, chodím k nim již léta a nikdy jsem nezažila, že by byla, jo pravda, je trošku ostřejší, ale každej jsme nějakej, jsem těhule a chová se ke mě ona i pan doktor moc fajn, jsou velmi ochotní, doporučuji a hlavně pan Ulrich není žádnej amatér jako většina


Velmi dobrý lékař, nemohu si stěžovat, mohu jen doporučit.


Nebyla jsem spojojena jak s panem doktorem, tak se sestřičkou. Pan doktor byl sice příjemný, ale jeho léčba neúčinná a stále dokola mi dával bez sejmutí stěrů samé masti. Sestra mi v mých 25 letech tykala a byla dost nepříjemná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Nevhodné prášky, po kterých jsem nejen přibrala, ale i začaly problémy s játry. Po vynechání menstruace půl roku injekce, po kterých mi bylo špatně. Neosobní přístup lékaře a naprosto příšerna sestra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


k panu doktoru chodím, bohužel... na dovče v zahraničí jsem něco chytla, zašla jsem si k doktorovi, dostala jsem prášky, které nezabraly, tak jsem dostala jiný a pak zase jiný, poté co jsem tam chodila půl roku bez výsledku a vyzkošela nejméně 10 druhů prášku, jsem si připadala jako pokusný králík... tohle nikomu nepřeju zažít...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu