Praktický lékař stomatolog
Čs. armády 29, Hranice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

je velmi hodný a příjemný. Dokonce kvůli mě šel i o státním svátku do práce.

Je pravda, že hodně zdejších příspěvků je psaných z jednoho počítače, nicméně mě lékař vzal jako nového pacienta, spravil mi zub, pak mě ještě pozval na dodělání zbytku zákroku, udělal mi rtg snímek, vysvětlil.
Lékař i sestra jsou vstřícní, termíny super.
Nemám námitek a děkuji za ošetření. :-)

Vladimír HAJDUK, Jr.

Pana doktora mužu vřele doporučit.Přístup,profesionlita.Vysvětlí vše.Probere se mnou všechny alternativy,při zákroku mi dá bez problému injekci.Po vytržení předních zubu jsem okamžitě odcházel s provizorníma korunkama,takže jsem netrpěl ani po estetické stránce.Ošetření bez čekání a pozvání na kontroly jsou pro mně velmi podstatné.Tak si přestavuji péči o pacienta.Nikdy nás o ničeho nenutí.

K jmenovanému doktorovi chodíme celá rodina už 14 let a nemužeme si ho vynachválit.Přístup profesionální a přátelský,všechno dopředu prokonzultováno,poradí.V ordinaci najdeme rok co rok nějaké nové vybavení.S manželkou tvoří bezvadnou dvojici,ani se nestačíte bát.A co je nadevše,že nikdy nečekáme víc jak 10 minut.Doufám, že jim to dlouho ještě vydrží.

Jsem velice spokojený. Peníze nikdy nechtěl. Objednává si mne vždy telefonicky tak, abych nemusel čekat. Myslím, že u práce uvažuje a nemarní lidem jejich drahocený čas. Zuby po jeho zákrocích jsou ok i po velice dlouhé době, což se nedá říci o jedné nejmenované zubařce z učiliště. A hlavně si velice dobře pamatuji jeho normální způsoby v obyčejném životě.

naprostá spokojenost, dal do kupy neúspěchy předchozí zubařky,pravidelné zvaní na kontroly rovněž super, není co vytknout

Člověk čte některé příspěvka doslova s udivem.Jsme pacienty celá rodina zmiňovaného doktora už několik let. Prošli jsme vrtáním,mně dělal pan doktor už několik mustku, mnaželovi protézu,práce perfektní, přistup unikátní.Nikdy nás do ničeho nenutil,vysvětlil, poradil.Nikdy jsme neplatil za injekce,finanční častka se prodiskutovala .Nemluvě o tom, že nam jsou kontroly hlídané,nikdy nečekáme déle jak 10 minut, což v dnešní době když má člověk problémy odejít z práce je perfektní.Pána doktora doporučuji po všech stránkách.

Zaráží mně některé přispěvky.Chodím k tomuto lékaři už 9 let,nikdy jsem od předešlých skušeností neplatil nic za rentgen,za injekci,nikdy nás do ničeho nenutil,nabídl a prokonzultoval.Jsem objednaný na čas,žadné čekání.Profesionální přístup.Pracuje s manželkou,oba jsou v pohodě.Člověku už ani nepřijde,že jde k zubaři,ale k přatelum.

Pana doktora si velice vážim a sestřičku.Tvoří perfektní dvojici,dokaží si udělat v ordinaci srandu sami ze sebe,snaží se vnest do práce takovou atmosferu, že člověk se zapomene i bát.Po profesní strance neí co vytknout,vzděláva se,v ordinaci každy rok najdu novy přístroj na zlepšení kvality peče.Dokáže poradit,ordinuje i v pozdních večerních hodinách a manžela vzal i v neděli i když nebyl v te době ještě jeho pacientem.A ceny když porovnávam s ostatníma,tak má dokonce nižší.Já osobně bych nikam jinam nešla.

Nejsem zastance psani na internetu,ale tentokrat dělam vyjimku.Nevim, kde jste to vzal,že učtuje už za pozdrav.Asi Vam vadi poplatek za telefon.Pokuď vim z vlastni skušenosti,každeho se ptaji,jestli chce mit navštevy hlidane a 90 procent lidi to jistě vita.Jinak přistup bezvadnej,ošetřeni na urovni.Vřele doporučuji.