MUDr. Břetislav Horský

Otorinolaryngolog Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Odborný lékař ušní, nosní, krční
Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

S přístupem pana doktora i sestřičky jsme byli spokojeni. Synův zánět byl vyléčen. Pan doktor se na vše vyptal, i nám bylo vše pořádně vysvětleno. I přesto, že se syn v čekárně lehce vyzvracel do koše, tak to paní setřička vzala úplně v pohodě. Na syna byli oba moc hodní.

I přes ne zrovna lichotivá hodnocení jsem pana doktora navštívila se svou 1/2 roční dcerou. A byla jsem velmi spokojená! Pan doktor byl velice ohleduplný, s citlivým přístupem- vzhledem k tomu, že se jednalo o malé dítě. Vše mi vysvětlil, ochotně odpovídal na dotazy. Sestřička je tam už jiná než kdysi a je moc příjemná. Takže za mě velká pochvala!!!

Doktor špičkový, před určením diagnózy zjišťuje podrobně pocity pacienta a všechny příznaky nemoci, léčbu mi vždy určil na 100% a nikdy se nespletl, léky ordinuje velice účinně s okamžitým zlepšením stavu. Sestra je rázná, ale pokud jste osobnost a umíte se povznést nad různé lidské povahy, je neškodná a určitě dělá svou práci nejlépe jak umí. Hodnoťte podstatu a hlavní osobu, kterou je lékař a ten je profík a odborník na svém místě!!!

Co ti lidi hodnotí? Jejich pocity? Pokud jste nemocní a pan dokror Vás vyléčí, měli byste to ocenit v první řadě! Nestěžiji si,naopak, vždy s přístupem sestry i lékaře velmi spokojen. Umí léčit!

U

Reaguji na předchozí hodnocení. Je pro mě nepochopitelné, že se vznáší kritika na pana doktora, je psáno o socialistických metodách.... A to je co? Nelze kritizovat bez konkrétních argumentů!!!!!Takto je to špinění člověka, který v tom nejlepším úmyslu slouží a pomáhá druhým. V mém případě oceňuji profesionální přístup lékaře jednak s určením přesné diagnózy, poté s okamžitou účinnou léčbou. Sestra je rázná, ale srdce k pacientům má na správném místě.

Pan doktor Horský byl velmi vstřícný, než určil diagnozu tak se vyptal podrobně na všechny příznaky a okolnosti, které provázely akutní zdravotní problém mé 9ti leté dcery. Léčba, kterou předepsal perfektně sedla, takže se dceři během několika hodin velmi ulevilo. Paní sestřička (Nováková?? Novotná???) byla milá, bylo vidět, že i když je asi trochu ráznější, tak to s dětmi perfektně umí (nedělala sice na mou řvoucí dceru ťuťuňu, ale snažila se, aby dcera měla tu nepříjemnou proceduru co nejrychleji za sebou), chovala se jako profík a dělala přesně to, co byl v té chvíli její úkol. K lékaři si nechodím pokecat, ale pro pomoc a té se mojí dceři dostalo v plné míře, takže díky moc.

U

Můžu jen doporučit pana doktora Horského, kam chodíme se synem oba velice rádi. Po zkušenostech z jiných ordinací, je zde lidský a zárověň velmi profesionální přístup pana doktora i sestřičky.Doporučuji všem maminkám nemocných dětí i opravdu nemocným dospělým!

Nepříjemný