alej Svobody 29, Plzeň
Privátní gynekologická praxe

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Privátní gynekologická praxe nechtěla jsem jít zbytečně na operaci

K panu doktorovi jsem přešla do péče na doporučení mé sestry, a to se speciální diagnozou. Předtím jsem chodila k vyhlášeným gynekologům tady v Plzni, jak postupně rušili ordinace či odcházeli z nemocnic do soukromé praxe, vždy všichni dělali primářku-přimáře gynekologie. S mým problémem jsem u všech těchto kapacit pohořela, všichni mě poslali pod kudlu, i na gynekologii v nemocnici na nic jiného nepřišli a už mi dali rovnou termín, pořádně mi nikdo z nich nevysvětlil o co jde. Nechtěla jsem se na tak intimním místě, kde když se to pokazí, následky jsou na celý život, nechat operovat. tak jsem stále hledala řešení a našla tak pana doktora Mejchara. Řekla jsem mu vše, koukl na mě, zasmál se a řekl, že to lze naprosto vyřešit úplně jinak a dokonce i přímo u něj a zákrok by byl hlavně velmi šetrný, žádný zásah dovnitř, žádná operace. Vše mi vysvětlil, zasmáli jsme se, díky němu nemám trvalé doživotní následky, které by po operaci 100% byly, doživotní lubrikace a jiné problémy. Je to už min. 11 let co jsem k němu přešla s tímto problémem a s radostí u něho zůstala. S problémem jsem se naučila žít chvíli a postupně nakonec zmizel. Moje sestra měla pravdu, a to je o 10 let starší, a i už za ní byl vyhlášený. Je profesionální, lidský, člověk mu může říci vše, sestřičky jsou také všechny velmi ochotné, navíc ony samy jsou schopny velice odborně konzultovat případné potíže po telefonu. Chodím tam velmi ráda. Prostředí čekárny, ordinace i sesterny je velice hezké, i je tam možnost zdarma přístroj na pití a lze si udělat i čaj či kávu, která je k dispozici. Také se mi líbí malý dětský koutek pro děti. Oceňuji i pěkné a čisté toalety a možnost se před vyšetřením případně umýt v bidetu. Nevím co víc si přát. Lenka Šlaisová

K panu doktorovi chodím přes 10 let, nyní jsem prvně těhotná. Jeho péče je perfektní, nic nevynechá, vše vysvětlí. A sestřičky jsou taky velice příjemné a ochotné. Vždy odcházím z ordinace naprosto klidná.

K panu doktorovi Mejcharovi chodím již několik let.Maximální péče, skvěle vysvětlení, bezvadné sestřičky, nezměnila bych ani z nic..Nejlepší doktor.Mám zdravé dvě děti. Ultrazvuk s milníkem nádherný,natočen i na dvd.Prostě skvělý.

K panu doktorovi jsem přešla do péče na doporučení kamarádky, když jsem se nastěhovala do Plzně. Jsem veskrze spokojená s jeho péčí, i teď, když bydlím v Praze, za ním ráda dojíždím zpět do Plzně. Je to zkušený profesionál, jednání s pacientkami vynikající a stejně tak hodnotím sestřičky. Nejenom, že vždy jednají vstřícně, navíc ony samy jsou schopny velice odborně konzultovat případné potíže po telefonu. Sama jsem lékařka a proto vím, jak je někdy vysilující jednat s pacienty a řešit jejich obtíže. Prostředí čekárny, ordinace i sesterny perfektní. Celkově neshledávám jediný nedostatek. Lenka

Tento doktor mi moc pomohl a to i situaci, kdy jiný uznávaný doktor selhal. Nemám si na co stěžovat. 100% profesionalita.

Pan doktor Mejchar je výborný gynekolog. Má naprosto perfektní přístup k pacientovi. Vždy mi skvěle poradí, všechno vysvětlí a v těhotenství mě moc pomohl. Sestřičky jsou taky úžasné. V čekárně jsem nejdéle čekala 10 minut. Doporučuji, stojí to opravdu za to.

Pana doktora mohu jen doporučit, jak jsem mu osobně řekla, chválím ho všude, kudy chodím. Nikdy mu nezapomenu, jaký mi dal časový prostor při prvním pohledu na embryo, kterému bylo slyšet a vidět srdíčko. Dojatě jsem koukala na monitor a pan doktor čekal, až ten pocit vstřebám. U obou těhotenství jsem obdržela maximální lékařskou péči.

Pan doktor Mejchar je laskavý a příjemný člověk, citlivý, šetrný a hlavně velice jemný. Za můj život jsem zažila hodně bolestivých vyšetření. Teď jsem konečně spokojená a ráda, že patřím do ordinace MUDr. Mejchara.
Sestřičky jsou milé a usměvavé. Prostředí útulné, příjemné. Mohu jen vřele doporučit.
Habulincová

Já jsem bohužel byla nespokojena. I když jsem si zaplatila roční poplatek, očekávala jsem že když budu mít problém že budu moct hned přijít, jak to u lékaře bývá. Často jsem trpěla na spodek a jednou mi paní sestřička po telefonu oznámila že je pátek a jestli mam tak silný bolesti tak ať si jedu do nemocnice na lochotín. I tak jsem to časem zkousla, ale po druhém telefonátu asi po dvou letech už ne. Bylo mi řečeno že mají plno lidí. A jestli mam i bolesti při močení tak že to je věc urologa. Pana doktora bych doporučila, ale jednání se setřičkami nemám bohužel dobrou zkušenost. Odešla jsem jinam a jsem velmi spokojena, i bez poplatku.

MUDr. Mejchara mohu jen doporučit. Nemám nejmenší pochybnosti o jeho odbornosti. Vždy zodpověděl všechny mé dotazy, poradil. Na plzeňské genetice se lékařka sama od sebe zmínila, že je pan doktor Mejchar odborník a velmi dobrý ultrazvukař, že jsme v těch nejlepších rukách. Nic neslyší člověk v době těhotenství raději.
K tomu všemu je pan doktor velmi slušný – nikde jsem například nezažila, aby lékař do čekárny chodil osobně a pacientky si zval do ordinace příjmením. Považuji to za projev úcty k pacientce.
Sestřičky jsou velmi ochotné, vstřícné a vždy usměvavé. Návštěvy si objednávají (datum, hodina) a nikdy se mi nestalo, abych čekala více jak 15-20 minut.
Ordinace i čekárna jsou hezky vybavené. Čekárna klimatizována.
Za chvíli se nám narodí miminko a děkujeme panu doktorovi a sestřičkám za péči v těhotenství – byli bezvadní!

Únor 2013:

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jsem 3 týdny po konizaci čípku, výsledky histologie byly CIN III, těžké přednádorové změny, HPV 18 pozitivní. Odebráno vše až do zdravé tkáně. Přesto můj lékař doporučuje vzhledem k věku (44) preventivní odstranění i dělohy, jelikož prý se vir určitě nachází i tam. Myslela jsem, že konizací se problém vyřeší. Nepostačilo by jen sledovat? Nemohl by se vir pak objevit někde jinde, kde to pak půjde špatně odhalit včas? Případně v jakém časovém intervalu by bylo sledování nejvhodnější, aby se nic nezanedbalo? Nechala jsem se po konizaci i naočkovat vakcínou Gardasil.Nejde nějakou metodou zjistit, zda v děloze ten HPV vir opravdu je? Děkuji za odpověď.

Doporučuji kontrolu včetně cytologie za 3-4 měsíce po výkonu,při negat.výsledku další kontroly /LBC/ po půl roce.Pokud bude 2 roky cytologie negativní, je možné další sledování v ročních intervalech.Hysterektomie je ve Vašem věku nadbytečná, každá operace má svoje rizika.

MUDr. Bořivoj Mejchar