MUDr. Bohuslav Procházka

Pediatr Více

Kutná Hora 1 adresa

Praktické dětské lékařství
Rejskovo náměstí 62, Kutná Hora

Výborný a profesionální přístup,na tohoto doktora nenechám dopustit.Chodím tam se svým synem a i on je velice spokojen.

Chodila jsem k němu jako dítě a teď k němu chodím i s mojí holčičkou. Jsem s panem doktorem velmi spokojená a nedám na něj dopustit.

Ochotný a velice příjemný lékař.

Naprosto skvělý doktor a zrovnatak i jeho zástupci ať už manželka nebo pan doktor Kříž. Naprosto bezvadný přístup k dětem, vůbec se ho nebojí, přešli jsme k němu od Mudr. Adamové a lituji velice toho, že jsme k němu nechodili od narození. Milý a profesionální přístup, trpělivě vysvětlí sebevětší prkotinu, nikdy nic neznevažuje. A navíc i ten skvělý lidský přístup. A sestřička poklad, příjemná, ochotná, usměvavá. Jedině doporučuji!

Opravdu mě mrzí že jsem k panu doktorovi nepřešla se starším synem dříve,nemusel by se bát lékařů.Pan doktor je naprosto úžasný,milý,vždy s dobrou náladou a opravdu vše vysvětlí,pomůže.Začal k němu chodit i můj druhý syn od narození a při každé kotrole nestačím zírat jak je úžasně něžný k těm drobečkům.Nesmím opomenout jeho ženu,která je také úžasná když ho zastupuje.Zrovna dnes mi poradila s nespavostí syna a opravdu funguje:)Nikdo tu také nechválí sestřičku,vždy usměvavou,na děti krásně mluví a je opravdu opatrná při očkování nebo jakémkoliv jiném pro děti nepříjemném zákroku.Opravdu před všemi třemi smekám.Hronová

Pana doktora Procházku, pro mé dnes už dospělé děti vždy jen "Bohoušek" mohu doporučit všem rodičům, kteří chtějí pro své děti tu nejodbornější a nejkvalitnější péči. Pan doktor je skvělý pediatr, kardiolog a také člověk s úžasným přístupem k dětem i rodičům.
Pane doktore, moc Vám děkujeme za péči poskytovanou po celé naše dětství.
Jana, Monika a Lukáš Větrovský.

Nejlepší lékař, kterého známe. Našemu synovi Michalovi zachránil včasnou diagnózou život.Je hodný a vždy vstřícný. Moc mu děkujeme. Jandovi

Pana doktora Procházku mohu rozhodně doporučit všem rodičům. O vaše ratolesti se postará s nesmírnou péčí. Je velmi vstřícný, a vždy vám vše podrobně vysvětlí. K dětem se chová velmi mile, takže se k němu nebojí chodit. U našich dvou snyů nikdy nic nezanedbal. Navíc, kdykoliv se nám vyskytl nějaký akutní problém, poradil i po telefonu, a to i večer nebo o víkendu. Opravdu na "Bohouše" nedám dopustit.

VELMI DOBRÝ

chodila jsem s dcerou k panu doktorovi řadu let.vynikající odborník.jako jediný lékař diagnostikoval onemocnění štítné žlázy.moc děkuji.