Purkyňova 36, Vyškov
Vyškov

Umístění: Vyškov

Paní doktorka je milá a hlavně lidská. Respektuje pacienta, poradí, pomůže. Její sestřička Jasna Trčková je naprosto super! Obě se snaží pomoci a problém řeší rychle a spolehlivě. Přeji paní doktorce pevné zdraví, ať nás pacienty ještě dlouho léčí!
Mgr.Jitka Crhonková

Mudr Mitěvová sice není moje obvodní lékařka,ale znám ji jako posudkovou lékařku,a smekám před ní klobouk,protože tolik lidskosti co v ní je,je v dnešní době skoro zázrak.Děkuji vám paní doktorko.
Eva Rupčíková

Paní doktorka je profesionálne na vysoké úrovni a opravdu pacienta léčí.Je milá a lidsky přístupná.Takových lékařů by naše současné zdravotnitví potřebovalo více.

úžasná lékařka, nemohu si ani v nejmenším stěžovat, pěkně se o mě stará od mých 18 let a nic nikdy nezanedbala. Poplatky (krom regulačních) bere až je to už nutné, spoustu odpouští. Prevenci dělá svědomitě, je lidská a milá. Doufám, že bude ještě dlouho ordinovat, abych nemusela hledat náhradu, protože bych asi adekvátní nenašla.

Velmi dobrá lékařka i sestra,zdá se,že je to poslední místo,kde s Vámi zacházejí slušně .Veselka

Jsem velmi,velmi spokojen J.Kilián

Velmi dobrá lékařka

Přistěhovala jsem se k dceři,paní doktorka mě přijala do své péče a je to nejlepší lékař,kterého jsem kdy měla

Skvělá paní doktorka, vždy ochotná a hrozně moc milá.
Zrovna tak i její paní sestřička.

Chodím k paní doktorce 10 roků,vždy mi pomohla,nejen po odborné,ale i po lidské stránce.Rovněž i sestra je dobrá