Eimova 294, Polička

Umístění: Ordinace Jiný

Budu se stěhovat na druhou stranu republiky, i tak mi ale pan doktor stojí za to, abych k němu dojížděla. Je profesionální, ale zároveň lidský. Velmi hodný, vstřícný, citlivý a sympatický lékař. A co víc, i sestřička je skvělá!

Umístění: Ordinace Jiný

Díky p. Doktorů Khalak mám krásný dvojčat.
Lepšího Doktora ne mnely,operoval mne pár krát,pomohl mne z těhotenstvím,moc krát mu vděčná za všechno!

Umístění: Ordinace Jiný

Ostatní pacientky napsaly už vše. Nejlepší gynekolog, jakého jsem měla. Vždy pomohl a nikdy nic nezanedbal. Navíc je moc příjemný, stejně jako sestřička. Tu samou zkušenost má moje dcera, která za žádnou cenu nechtěla gynekologa muže,ale teď je vděčná, že může být jeho pacientkou.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor s velkým D. Patřím mezi pacientky, které si prošly různými gynekologickými potížemi a všechny pan doktor ihned řešil, nikdy mě neodmítl, vždycky jsme našli řešení, doporučil mi jak by postupoval dál. Výsledkem je, že se nám narodila zdravá dcera a to i přes ty všechny komplikace. Určitě pana doktora doporučuji. Vždycky když jsem byla v nemocnici nebo porodnici se pan doktor staral, volal jak se mi daří a jak se všechno dál vyvíjí. Myslím, že pan doktor má svoji práci opravdu rád, i proto je výborný lékař a mimo to i skvělý člověk.

Umístění: Ordinace Těhotenství

Jsem těhotná a pan doktor mi to pěkně oznámil. Při každé návštěvě udělá ultrazvuk
Vysvětlí, řekne co a jak a narovinu mi už dopředu řekl, že mě čeká císařský řez. Perfektní doktor....

Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy poznala a to jsem jich pár vystřídala. Je opravdu pečlivý, až teprve u něj se zjistilo proč mě bolí břicho (jiný gynekolog mi od stolu řekl, že je to tím, že mám určitě problémy se zády), naslouchá vašim problémům a vždy se je snaží vyřešit. Je velmi empatický a velmi mi pomohl jak fyzicky, tak i psychicky po spontánním potratu - byl prvním lékařem, u kterého mi přišlo, že ho mrzí co se stalo (je to jediný lékař, který se mnou mluvil lidsky a neříkal ty obvyklé věty, že je to normální, že se to stane a chápal, že mě to psychicky moc bolí). Přála bych všem mít tak skvělého lékaře.

Dříve mi pan doktor Khalak přišel jako velice příjemný, starostlivý a doktor, co mi se vším poradí a naslouchá mi. Když jsem ale otěhotněla ultrazvuk mi dělal jen v 9. týdnu a pak až ve 22. týdnu. Ani jednou mi nebyl proveden stěr z čípku. Když jsem mu pověděla, že mi tvrdne bříško, nijak se o to nezajímal. Řekl, že je to normální. Ve 23.týdnu jsem potratila. Netvrdím, že jeho vinou, ale když jsem přišla na prohlídku, vždy mi prohlédl jen čípek, řekl kontrola za 4. týdny a to bylo vše. Nijak se nezajímal o to, jak se cítím. Přešla jsem k jinému dr a ten se divil všemu, co dr Khalak zanedbal. Znám spoustu žen, co od něj odcházejí z důvodu, že něco zanedbal.

Perfekni doktor. Nic nezanedba spis radsi posle na vysetreni. Chodila jsem k nemu i v dobe tehotenstvi , mam krasnou holcicku. vse vysvetlil, ukazal, zadne bolesti ( jak u jinych), moderni ordinace, na objednany cas vse sedi, neplati se nesmyslne. Nemuzu si na nic stezovat jen a jen DOPORUCUJU :)

Nejlepší z gynekologů, jakého jsem za celý život poznala. A to už jsem v důchodu. Chodit ke gynekologovi bylo pro mne vždy vždy nepříjemná povinnost, to se změnilo když jsem přešla k panu doktorovi Khalakovi. Žádné stresy, naopak pohoda, je znát zájem o pacienta, pan doktor pohovoří, ptá se, je usměvavý, velmi příjemný, to jsem předtím nezažila. Jdu k němu vždy ráda jak na příjemnou návštěvu. Také sestřička je vždycky milá a vstřícná, s tím se všude nesetkáme. Dávám nejvyšší ocenění oběma.

Pan doktor Bohdan Khalak je velice naslouchavý, příjemný a vstřícný. Skvěle se s ním povídá, poradí, pomůže, umí zbavit strachu. Mám ho ráda, i zdravotní sestra je milá a hodná. Chodím za nimi do Ordinace velice ráda. Tohoto gynekologa mohu jen doporučit! :-) ;-)