Bohdan Khalak, gynekolog Polička

Bohdan Khalak

Uložit

Gynekolog Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Eimova 294, Polička
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Ostatní pacientky napsaly už vše. Nejlepší gynekolog, jakého jsem měla. Vždy pomohl a nikdy nic nezanedbal. Navíc je moc příjemný, stejně jako sestřička. Tu samou zkušenost má moje dcera, která za žádnou cenu nechtěla gynekologa muže,ale teď je vděčná, že může být jeho pacientkou.


I
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor s velkým D. Patřím mezi pacientky, které si prošly různými gynekologickými potížemi a všechny pan doktor ihned řešil, nikdy mě neodmítl, vždycky jsme našli řešení, doporučil mi jak by postupoval dál. Výsledkem je, že se nám narodila zdravá dcera a to i přes ty všechny komplikace. Určitě pana doktora doporučuji. Vždycky když jsem byla v nemocnici nebo porodnici se pan doktor staral, volal jak se mi daří a jak se všechno dál vyvíjí. Myslím, že pan doktor má svoji práci opravdu rád, i proto je výborný lékař a mimo to i skvělý člověk.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Těhotenství

Jsem těhotná a pan doktor mi to pěkně oznámil. Při každé návštěvě udělá ultrazvuk
Vysvětlí, řekne co a jak a narovinu mi už dopředu řekl, že mě čeká císařský řez. Perfektní doktor....


H
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy poznala a to jsem jich pár vystřídala. Je opravdu pečlivý, až teprve u něj se zjistilo proč mě bolí břicho (jiný gynekolog mi od stolu řekl, že je to tím, že mám určitě problémy se zády), naslouchá vašim problémům a vždy se je snaží vyřešit. Je velmi empatický a velmi mi pomohl jak fyzicky, tak i psychicky po spontánním potratu - byl prvním lékařem, u kterého mi přišlo, že ho mrzí co se stalo (je to jediný lékař, který se mnou mluvil lidsky a neříkal ty obvyklé věty, že je to normální, že se to stane a chápal, že mě to psychicky moc bolí). Přála bych všem mít tak skvělého lékaře.


K
Ověřeny pacient

Dříve mi pan doktor Khalak přišel jako velice příjemný, starostlivý a doktor, co mi se vším poradí a naslouchá mi. Když jsem ale otěhotněla ultrazvuk mi dělal jen v 9. týdnu a pak až ve 22. týdnu. Ani jednou mi nebyl proveden stěr z čípku. Když jsem mu pověděla, že mi tvrdne bříško, nijak se o to nezajímal. Řekl, že je to normální. Ve 23.týdnu jsem potratila. Netvrdím, že jeho vinou, ale když jsem přišla na prohlídku, vždy mi prohlédl jen čípek, řekl kontrola za 4. týdny a to bylo vše. Nijak se nezajímal o to, jak se cítím. Přešla jsem k jinému dr a ten se divil všemu, co dr Khalak zanedbal. Znám spoustu žen, co od něj odcházejí z důvodu, že něco zanedbal.


Z
Ověřeny pacient

Perfekni doktor. Nic nezanedba spis radsi posle na vysetreni. Chodila jsem k nemu i v dobe tehotenstvi , mam krasnou holcicku. vse vysvetlil, ukazal, zadne bolesti ( jak u jinych), moderni ordinace, na objednany cas vse sedi, neplati se nesmyslne. Nemuzu si na nic stezovat jen a jen DOPORUCUJU :)


Ověřeny pacient

Nejlepší z gynekologů, jakého jsem za celý život poznala. A to už jsem v důchodu. Chodit ke gynekologovi bylo pro mne vždy vždy nepříjemná povinnost, to se změnilo když jsem přešla k panu doktorovi Khalakovi. Žádné stresy, naopak pohoda, je znát zájem o pacienta, pan doktor pohovoří, ptá se, je usměvavý, velmi příjemný, to jsem předtím nezažila. Jdu k němu vždy ráda jak na příjemnou návštěvu. Také sestřička je vždycky milá a vstřícná, s tím se všude nesetkáme. Dávám nejvyšší ocenění oběma.


N
Ověřeny pacient

Pan doktor Bohdan Khalak je velice naslouchavý, příjemný a vstřícný. Skvěle se s ním povídá, poradí, pomůže, umí zbavit strachu. Mám ho ráda, i zdravotní sestra je milá a hodná. Chodím za nimi do Ordinace velice ráda. Tohoto gynekologa mohu jen doporučit! :-) ;-)


I
Ověřeny pacient

Jsem s panem doktorem i s jeho sestrou velice spokojená. Pan doktor vše vysvětlí, říká, co dělá, ... Takový pohodář. Sestra také vše vysvětlí. Před první návštěvou jsem měla obavu, přece jen jsem roky byla zvyklá na jednu ordinaci, ale vše bylo ok. Je tam takový přátelský přístup.


Ověřeny pacient

Pan doktor Khalak je PRVNÍM gynekologem v mém životě/je mi 63let/ v jehož ordinaci se cítím v pohodě a uvolněně. To jsem nezažila za celý svůj život.Můžu si s ním promluvit otevřeně a bez zábran,sám se stará o ptá i na další věci,inkontinence,mamograf.Můj praktický lékař nemá zájem toto řešit,proto jsem svému gynekologovi vděčná za SKUTEČNÝ ZÁJEM O PACIENTA.
Sám mě přijel odoperovat do Litomyšlské nemocnice,kam mě doporučil. Takových lékařů by mělo být víc. Také sestřička je velmi příjemná a vstřícná a to také hraje velkou roli. Oba si zaslouží nejvyšší ocenění.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti